Recommended Posts

ma jok,nego kako je registracija sad 55.000 ? ako se vodi kao 3.0 i 220 kw onda je oko 80.000 ?

i nemoze nikako da bude 300-350 kad dogura 20 god,jer sam ja platio skoro pa 450e za 26 god star auto... e drzavooooo sve ti jebemmm

Nisi pazljivo citao moj post.Napisao sam da ce registracija biti manja za porez na luksuz koji sada iznosi 55000 din.Dakle bez poreza na luksuz registraqcija ce iznositi oko 350e. Svi automobili koji napune 20 godina vise ne placaju porez na luksuz,a gde si ti registrovao ja ne znam.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislio je od 7-mog meseca do 2013-te god ima 5 meseci . Ako si na to zabrojavanje mislio .

Ni ti nisi pazljivo citao.Lepo sam napisao da je auto registrovan do 7 meseca 2012-te,sto znaci da do 1.1.2013-te ima 5(pet) meseci.Dakle,ja se nisam zabrojao.

Link to post
Share on other sites

ma jok,nego kako je registracija sad 55.000 ? ako se vodi kao 3.0 i 220 kw onda je oko 80.000 ?

i nemoze nikako da bude 300-350 kad dogura 20 god,jer sam ja platio skoro pa 450e za 26 god star auto... e drzavooooo sve ti jebemmm

Ne vodi se kao 3.0 vec kao 2990 ccm.I nema 220kw nego 210 kw.

Link to post
Share on other sites

nerazumem zasto se svi kupci koji bi da kupe taj auto za dzabe bune odmah za registraciju . brate ako ti je mnogo registracija onda nije auto za tebe pusti coveka da prodaje na miru svoj auto.

ako nemozes da mu pomognes mani da mu odmazes

Link to post
Share on other sites

Prijatelju,nemam ti ja sta racunati,registracija je 80 000 dinara,porez na luksuz nek je 50 000din.Odbijes taj porez kad auto napuni 20 godina i dobijes cifru od oko 30 000 dinara.

Prosto.

Ali uzmimo da si u pravu,nek je 450e kao sto ti kazes,to je opet dosta manje od 800e.I po meni ni to nije mnogo za auto te snage i renomea,hoces da vozis M3,pa moras imati novaca za to.

Plus imas u Beogradu gde sam ja regiatrovao na rate,bez kamate,zaloga,ziranata.

Pokusacu da ti objasnim,potrosnja 10-12l NORMALNE voznje(ja tako vozim),registracija nek je 400 e kao sto ti kazes(mozes na 4 rate po 10 000),redovno odrzavanje ti je samo ulje i filteri ne moras kod Radulovica i sl.to pod uslovom da je auto ispravan kao moj,nemas veliki servis jer M3 ima lanac umesto kajisa i on odlazi na nekih 300 000 km ako ga pre toga manijackom voznjom ne pokidas,imas samo kajis alternatora.

Sve u svemu to nisu nikakvi troskovi u poredjenju sta ti taj auto pruza.

Pozdrav i ostaj mi u zdravlju.

Link to post
Share on other sites

nerazumem zasto se svi kupci koji bi da kupe taj auto za dzabe bune odmah za registraciju . brate ako ti je mnogo registracija onda nije auto za tebe pusti coveka da prodaje na miru svoj auto.

ako nemozes da mu pomognes mani da mu odmazes

Nema za dzabe prijatelju,auto vredi kome vredi i taj ce znati da ga ceni,dobijes za dzabe i odmah upropastis,platis posteno i vodis racuna.

Link to post
Share on other sites

Video sam ja da si napisao da je porez 55000 din ali sam mislio da je decko mislio na mesece a ne na porez .

Ma hebes to,menjajte temu.Uposte me ne zanima kako ce registrovati,ja sam oglas dao i napisao sve posteno a ovde pocele osude ko komunisti pre rata sto su osudjivali nekog sto ima to i to :-)

Stvarno mi treba oduzeti sva gradjanska prava a auto dati sirotinji.:-)

Link to post
Share on other sites

Prijatelju,nemam ti ja sta racunati,registracija je 80 000 dinara,porez na luksuz nek je 50 000din.Odbijes taj porez kad auto napuni 20 godina i dobijes cifru od oko 30 000 dinara.

Prosto.

Ali uzmimo da si u pravu,nek je 450e kao sto ti kazes,to je opet dosta manje od 800e.I po meni ni to nije mnogo za auto te snage i renomea,hoces da vozis M3,pa moras imati novaca za to.

Plus imas u Beogradu gde sam ja regiatrovao na rate,bez kamate,zaloga,ziranata.

Pokusacu da ti objasnim,potrosnja 10-12l NORMALNE voznje(ja tako vozim),registracija nek je 400 e kao sto ti kazes(mozes na 4 rate po 10 000),redovno odrzavanje ti je samo ulje i filteri ne moras kod Radulovica i sl.to pod uslovom da je auto ispravan kao moj,nemas veliki servis jer M3 ima lanac umesto kajisa i on odlazi na nekih 300 000 km ako ga pre toga manijackom voznjom ne pokidas,imas samo kajis alternatora.

Sve u svemu to nisu nikakvi troskovi u poredjenju sta ti taj auto pruza.

Pozdrav i ostaj mi u zdravlju.

Pogresno si me shvatio nisam mislio nista lose samo sam hteo da prekinem raspravu oko cene registracije.

A kome je skupa registracija moze da kupo 316 ili da odsece nogu pa registruje za 15000 din :lol:

Link to post
Share on other sites

Pogresno si me shvatio nisam mislio nista lose samo sam hteo da prekinem raspravu oko cene registracije.

A kome je skupa registracija moze da kupo 316 ili da odsece nogu pa registruje za 15000 din :lol:

Bas to,i ja sam se mnogo toga odrekao,da bih vozio ovo cudo od auta.Mora tako...ili da imas dosta para pa da te boli ona stvar.Ali tada ne bi gledao M3 iz 93 godine :-))

Link to post
Share on other sites

Nisam ja nista lose mislio...a i ovo nije tema o prodaji,tako da nemam ja sta kome da sjebem oglas ;)

samo sam rekao da registracija nemoze da bude toliko za taj auto,onda ispada da sam ja budala sto sam 2 meseca skupljao pare i dao 450e da registrujem kocku

ali vi ste pogresno protumacili jbg

srecno sa prodajom ;)

Link to post
Share on other sites

Nisam ja nista lose mislio...a i ovo nije tema o prodaji,tako da nemam ja sta kome da sjebem oglas ;)

samo sam rekao da registracija nemoze da bude toliko za taj auto,onda ispada da sam ja budala sto sam 2 meseca skupljao pare i dao 450e da registrujem kocku

ali vi ste pogresno protumacili jbg

srecno sa prodajom ;)

Ne kazem da si mislio sta lose.Ispalo je tako.

Oglas su mi izbrisali,verovatno jer nemam dovoljno postova i sl.

Ja ti opet kazem da je registracija manja za porez na luksuz kad auto napuni 20 godina od datuma proizvodnje.

Menjaj temu,ne zelim vise pisati o tome,smara me.

Sve najbolje i pozdrav.

Link to post
Share on other sites

ljudi ubiste coveka s registracijom svako nek misli o svojoj registraciji ona je obavzan trosak ako hoces da vozis kola i to je svuda..koliko je toliko je nema potrebe za ubedjivanjem...jednostavno ko zeli nek dodje da vidi i kraj price ...a za registraciju nek se brine sam.

mladjo jel istina da su te bosanci na bosanskoj granici zaustavili da pogledaju saobracajnu da se ancude koliko auto ima kw (kaze kolega ja nisam video da kola imaju ovoliko lpmka a ne kw)? HEHEH

Link to post
Share on other sites

ako ti nije problem , da pojasnis "pojam" za Francusko trziste , koje je god , imas li na glavi levo od vanosa plocicu na kojo je pecat od rolls royce , i zmigavac na krilu je oduvek ili ... imas li koji "pismeni" istorijat o autu .... gde i ko ga je "spustio" - HVALA !

ma ... nema veze , to je samo 1 zmigavac ! :lol: ... nego zasto , zbog cega su promenili mesto ?

Link to post
Share on other sites