tunel 27


Recommended Posts

Bila je jedna ekipa kod Bijelog Polja sto je sipala ulje na put ali su ih na svu srecu pohvatali. Na jednoj krivini, dosta ostra i vozi se polako, podmazu asfealt i kad izletis iz krivine eto njih odmah sa slepom. Ogavna posla.

Link to post
Share on other sites

i kod nas je bilo specijalaca sto su bacali kaldrmu po autoputu i vezali matice na najlon da vise sa nadvoznjaka...pa zamisli kad naletis sa 150 kmh..

Link to post
Share on other sites

Ja sam naleteo na ulje na debelom brdu, i siguran sam da nam je tada 7-ica spasla zivote. U autu je bila beba 14 meseci stara. Covek iz AMS-a je kad sam zvao slep tacno znao o kojoj se krivini radi, a pasat koji je stao da proba da nam pomogne je jedva krenuo iz mesta.

Link to post
Share on other sites

Tema se malo prosirila i kad sam procitao za ove Turke setih se jednog svog neprijatnog iskustva. Proslog leta kad sam isao prema Crnoj Gori svratim na kafu, nocu oko 1 sat, na benzinskoj pumpi na izlasku iz Beograda prema Cacku, prva pumpa sa desne strane gde se moze popiti kafa. Zadrzao sam se oko pola sata i krenuo dalje. Ubrzo je nesto pocelo da lupa nazad i stanem na prvi parking. Kad sam pregledao auto umalo me kap nije udarila, sva cetiri tocka otpustena. Kako li sam mogao da zavrsim. Stvarno, sta suljudi u stanju da urade za stotinjak eura.

Link to post
Share on other sites

Ovo sto rade kreteni ili ko je vec u pitanju je tacno,evo price,jos pre jedno 6-7 godina posao sam na more sa porodicom kolima i prijatelji takodje svojim sve je teklo u redu napravili smo pauzu kao i doticni sa motorom na odmaralistu "Crkvine" i krenuli na ka kanjonu Moraca.Tako smo naisli na te tunele,ne secam se tacno da li 25-23 nisam siguran uglavnom auto kojim su prijatelji isli proklizao je na ulju i zamalo da zavrse u kanjonu,dzip cheeroke!Hvala bogu sve se dobro zavrsilo..Ko god da ide neka pazi!

Link to post
Share on other sites

U novembru sam imao jako neprijatno iskustvo.. Bilo je relativno toplo vreme i vraćao sam se iz Smedereva kroz neka sela prema autoputu. Na jednom delu se nalazi S krivina i to između kuća. Pričao sam sa drugaricom i sva sreća vozio u tom trenutku jako polako. Možda 30km/h... Na samoj krivini sam potpuno izgubio kontrolu nad X5-icom... Užasan osećaj. Sva sreća uspeo sam nekako da isplešem sa njim i ne udarim... Stao sam, izašao i verovali ili ne zamalo pao jer sam se okliznuo na čisto ulje... Ali ono što mi nije bilo jasno je da je takav put bio još sigurno 100 metara!!! Da li se nalazi u blizini neki šlep ili servis nisam video ali je sigurno jedno od to dvoje ;)

Link to post
Share on other sites

Dobro je da ovakvi forumi postoje i da smo se dotakli i ove teme,posto planiram ove godine na more u CG sa mojom benkicom,pa ce mi ovakva informacija dobro doci. A sto se tice klosara koji se bave ovakvim poslovima,ja sam za to da se kazne javnim besenjem na Terazijama...

Link to post
Share on other sites

Ja sam naleteo na ulje na debelom brdu, i siguran sam da nam je tada 7-ica spasla zivote. U autu je bila beba 14 meseci stara. Covek iz AMS-a je kad sam zvao slep tacno znao o kojoj se krivini radi, a pasat koji je stao da proba da nam pomogne je jedva krenuo iz mesta.

I meni se ista stvar desila na Debelom brdu, ali sa e46...inace volim da vozim po serpentinama i cak ni po ovom vremenu ne izbegavam...upravo sam dosao sa puta koji me je vodio od Bajine Baste do Valjeva..

Link to post
Share on other sites

i kod nas je bilo specijalaca sto su bacali kaldrmu po autoputu i vezali matice na najlon da vise sa nadvoznjaka...pa zamisli kad naletis sa 150 kmh..

ja stalno bio ubedjen da mi je neko bacio kamen sa nadvoznjaka,doduse nije bilo 150km/h,vec 90km/h sa kamionom ali bila mrkla noc,letnje vreme reko neko bacio kamen kad ono cvrc milojka oni vezu matice majko mila....uzass

Link to post
Share on other sites

U novembru sam imao jako neprijatno iskustvo.. Bilo je relativno toplo vreme i vraćao sam se iz Smedereva kroz neka sela prema autoputu. Na jednom delu se nalazi S krivina i to između kuća. Pričao sam sa drugaricom i sva sreća vozio u tom trenutku jako polako. Možda 30km/h... Na samoj krivini sam potpuno izgubio kontrolu nad X5-icom... Užasan osećaj. Sva sreća uspeo sam nekako da isplešem sa njim i ne udarim... Stao sam, izašao i verovali ili ne zamalo pao jer sam se okliznuo na čisto ulje... Ali ono što mi nije bilo jasno je da je takav put bio još sigurno 100 metara!!! Da li se nalazi u blizini neki šlep ili servis nisam video ali je sigurno jedno od to dvoje ;)

E sad drugaricom, jel ti licim na vevericu :D

Link to post
Share on other sites