NEPISMENA KOKOSKA NA SALTERU


Recommended Posts

za ne verovati,svratim danas u agenciju koja se bavi registracijom vozila,da proverim koliko me kosta registracija,jer mi istice 13-og aprila,i za malo da me strefi slog :blink: ocitaju mi saobracajnu,zbog podataka o vozilu i saopste da mi je na cip saobracajne greskom uneto 1984-to godiste auta,umesto 1986-to,koje zapravo i jeste.odem tamo gde sam radio tehnicki da proverim,i sve je ok,kod njih je uneto pravo godiste vozila,na polisi osiguranja stoji pravo godiste vozila,odem u SUP,i tamo provere,kod njih u predmetu je uneto pravo godiste vozila,ali je greska nastala pri unosenju podataka na cip saobracajne :pleasantry: i ladno me ona kokoska na salteru,koja je inace i radila kad sam registrovao auto prosle godine,obavesti da cu na registraciji morati da radim novu saobracajnu i da gubim bonus na ovoj registraciji :angry: doslo mi da je zadavim na licu mesta kao pile,jbt nije mi jasno,zasto ja moram da placam i finansiram greske neke ne pismene kokoske,koja je ko zna kako dobila to radno mesto???????? sta bi vi uradili na mom mestu???? sve sugestije,ideje,pa cak i nacini da se greska ispravi su dobro dosli.nije problem u novcu,vec u principu.da sam ja napravio takvu gresku u svojoj firmi,debelo bi me kostala.smatram da nisam duzan da placam tudje greske,pa makar to bio i jedan dinar,a verujem da nisam jedini kome se ovo desilo :(

Link to post
Share on other sites

ok za zamenu saobracajne ali zasto bi gubio bonus?

ja sam juce isao da pitam za reg motora i rekli mi na salteru da nije ispravna saobracajna i da ne moze d ase iscita,i da trebam prilikom reg da podnesem zahtev za drugu i da se nista ne placa,ali se opet vozi na potvrdu mesec dana

Link to post
Share on other sites

Bonus ti ne daje sup nego osiguravajuca kuca, tako da budi bez brige dobices ga..

A sto se tice greske u saobracajnoj ni tu nemas sta da placas, na tehnickom treba da navedu da je konstatovana greska u godistu automobila i kaosto je reko wice samo ti je menjaju i do nove se vozis na potvrdi..

Link to post
Share on other sites

Ma svidjas joj se, te je htela jos da se druzi sa tobom, makar i na ovaj nacin...nego,bezi ti bolje od nje, vidis da je nepismenost zarazna bolest

Auuu brateee... :D :D :D

Link to post
Share on other sites

izvinjavam se nebih da kvarim temu coveku ali vidim da vladate materijom pa reko ajd da pitam.naime zanimame dali mogu u nekoj od tih agencija koje se bave registracijom vozila da ocitam svoju saobracajnu ili na tehnickom pregledu.naime imam motor koji je pus ali neznam sta unutar cipa pise jer na licu osim podataka vlasnika i marke automobila i nekog broja -xxxxxxxxxxx- nema nista vise.hteobih da znam godiste tog pusovanog motora i drugo.hvala

Link to post
Share on other sites

Mozes i sam da ocitas ako nadjes citac kartica

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=17989

Ne vidim zasto bi se menjala saobracajna, godina proizvodnje je upisana na cipu i moze da se menja

Inace, pise se "nepismena" ;)

ja danas gledao,u jednoj prodavnici racunara kod nas citac kosta oko 1500 din. :pleasantry: a sto se tice ovoga,onda cu tako odraditi na tehnickom,posto mi je ova kokoska rekla da ja snosim troskove nove saobracajne <_<

Link to post
Share on other sites

Koliko dajes para da ti promenim godiste u saobracajnoj??? :dance3: :dance3:

hahahahahahahahahahaha,dobro me nasmeja :preved: druze,da sam ja zeznuo stvar,razmisljao bih i da dam koliko treba,al sa obzirom da je zeznula stvar ne pismena kokoska na salteru,koja ne ume 2 broja da procita,ne pada mi na pamet ni dinara da dam.nisam stipsa,ali cisto stvar principa,nisam duzan da placam tudje greske :e30:

Link to post
Share on other sites

Mene i drugara je u februaru musliman na bosanskoj granici maltretirao da vadimo sve iz kola, njakanja razna i na kraju mu kaze da otvori haubu i ispostavi se da se ne poklapaju brojevi sa saobracajnom.. A kupio nov Q5 2009.god. u Srbiji.. provere preko interpola sve 4 kombinacije tih brojeva i svi su regularni.. da nismo povukli veze iz bosne posle tih 1:45 min. oduzeli bi mu auto na 2,3 meseca dok se ne dokaze.. SVE ZBOG SLEPCA KOJI JE TOLIKO NE PROFESIONALAN DRZAVNI VRSILAC DUZNOSTI DA ZAMENI SLOVO /A/ BROJEM /1/ I SLOVO /B/ BROJEM /8/ .. <_<

Link to post
Share on other sites