Recommended Posts

Ljudi imam problem koji me muci. uzeo sam bmw 520i 1988 godiste motor ne trosi ulje al nekako slabo ide nije to to za bmw trebalo bi da lepi al ovako ne ide bas nesto to me muci.a visko koji hladi on je zavaren za masinu sta je vec npr kad upalim kola dam gas on duva jace sto vise dajem gas duva sve jace.ne moze da se pomeri ploperer rukom kad je ugasen, neki mi kazu da tako smanjuje snagu neki ne...nzm sta da mislim ...imate vi neke odgovore na ovo stvarno vise nzm sta da radim ??? hvala unapred

Link to post
Share on other sites

Zavaren visko nepotrebno oduzima snagu, tacno je.

Taj auto ne moze da ``lepi`` ni da je nov, bez obzira sto ljudi razlicito dozivljavaju ubrzanje u zavisnosti od toga sta su pre vozili.

Prilicno slab, i prilicno tezak auto - kombinacija da ti se smuci.

Link to post
Share on other sites

Ne toliko koliko ti mislis da moze.I kad(ako) zamenis taj visko,nista ti nece biti brzi ni startniji auto.

Motor u tom autu moze malo jace da povuce tek preko 3-4000 obrtaja,ispod toga ko bez duse.

Ali ima tu jos dosta stvari koje nisi napisao,jel ti radi benzin,ili ga vozis na plinu?Ni na benzinu neide bog zna kako,ali opet ako ga vozis na plinu i jos ako je zavrnut mogu misliti,to se jedva vuce po zemlji.

Link to post
Share on other sites

Ima plin lovato.radi i na benzin i na plin razlika nije nesto velika jako mala..na benzoinu mi radi na manje obrataja nego na plinu...msm caletova astra 1.6 ide jace i brze od mog 2.0 dbr obzirom da je 2002 god astra ne cudi me al bi trebao jace da ide

Link to post
Share on other sites

ma vozi to i ne opterecuj se.taj motor ne moze da "lepi" u tom autu.ako hoces da ide,spakuj 2.5m50 ili 3.5m30 pa ce da lepi kolko hoces...samo ja mislim da ti je to potpuno nepotrebno,vozi to i uzivaj,to je auto za uzivanje,a ako hoces da divljas uzmi neku kocku pa se izivljavaj... :D

Link to post
Share on other sites