Recommended Posts

U pitanju je e30 320i 86god, 129ks bez katalizatora.

posto mi je produvao zadnji lonac resio sam da stavim novi protocni, da bude zvuk sto slicniji fabrickom ali tek malo jaci nekih 10tak%.

e sad vidim da ima varijanta sa 2cevi i sa jednom cevi, ja imam trenutno jednu (onaj Y nastavak pa jedna), pa me interesuje kakva je razlika izmedju ove dve varijante, i srednji lonac mi je pri kraju pa bi i njega zamenio ako dobijam nesto sa dve cevi.

takodje moze i neki savet oko vrste srednjeg/zadnjeg lonca, protocni ili poluprotocni, i na sta obratiti paznju?

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

6500 lonci + 1500 cev izmedju,krajem marta radjeno mozda je sad malo skuplje. Ostaje mi jos top i cevi od grane do srednjeg lonca da sredim-imas slike u predstavljanju automobila pa mozes pogledati

Ok,hvala.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ok,hvala.

Sredjeno komplet sve pre neki dan (izaslo jos: 4000 cevi od grane do srednjeg lonca + 1000 polovan top + 500 dihtunzi), znaci sve komplet sa loncima me je izaslo 13500din. Extra zvuk - tih na nizim obrtajima a preko 4000 obrtaja muzika za usi biggrin.gif

Link to post
Share on other sites

Ma jok na sasvim drugom mestu,hoću da kažem da sam odradio komplet auspuh za te pare,cevi od grane,srednji,zadnji lonac jošđ da namontiram neki nastavak pozadi i to je to.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Ima li neko sliku kompletnog fabrickog izduva za BMW E30 M10 motor, zanima me kako su srednji i zadnji lonac pricvrsceni za nosace posto su kod mene zavareni a to mi se ne svidja i stalno se raskaci. Cev koja ide do srednjeg lonca je zavarena za onaj nosac, pa je i posle srednjeg lonca zavareno i na kraju kod zadnjeg lonca ima jedna gumena zakacka auspuha.

Link to post
Share on other sites