BMW auto klub meeting & track day


Recommended Posts

finalversj9.jpg

U organizaciji BMW auto kluba & bmwclub.com.hr

najavljujemo

Veliki meeting Bmw fanova & track day(drift)

Dana 26.04. u Karting centru "Belica", Čakovec Hrvatska održat će se meeting BMW auto kluba i ostalih ljubitelja Bmw vozila uz prateće sadržaje jela i pića te prisutnost sponzora kluba

Osnovne obavijesti:

- Meeting se održava u subotu 26.04.'08. od 10 - 18 sati

- Broj mjesta za prijavu je 25

- Max broj automobila na stazi - kom 5

- Startnina po vozaču iznosi 300kn ( cca 3000 dinara ) (u cijenu uključena porcija roštilja za vozača+piće) i neće se mjenjati bez obzira na datum uplate

- Svi članovi Bmw auto kluba sa uplaćenom članarinom i to opcija 3, imaju gratis 1 porciju roštilja + piće, a ostali plaćaju 30 kn za isto

- Moguće je prijaviti samo automobile sa zadnjim pogonom radi mogucnosti proklizavanja istog

- Svi prijavljeni sudionici poštovat će pravila organizatora i Karting centra "Belica"

- Uplate počinju odmah na žiro račun BMW auto kluba

- Sudionici se mogu prijaviti ovdje ili e-mailom jednom od Administratora

- Prijava mora sadržavati Ime i prezime/Nick, automobil i broj telefona sudionika

- Ulaz za gledatelje je besplatan i na stazi su na vlastitu odgovornost

Program će biti stavljen naknadno

Na meet-u će biti sponzori kluba BMW centar Baumgartner , AP studio, Plinski centar Zagreb, Heiniken, Red Bull ..... organizirane su probne vožnje Bmw vozila, te Heiniken i Red Bull party

Ovim putem pozivam sve koji su voljni druženja , zabave, drifta i dobre pijanke i roštilja da nam se pridruže

Pozdrav Perki

Link to post
Share on other sites

klz1202665800n.jpg

popis sudionika do sada prijavljenih

1. Marinko Perković/perki - e36drla

2. Marino Pirić - e30 drift bitch II

3. Mate Rimac - e30 drift bitch I

4. Goran Beneš - e30 drift car

5. Ivan brajkovic-alfa 75 2.0[/b]

6. Tikky - Bmw E21 325i

7. Marac - Bmw E30 323i

8. Ante Tandara - Bmw E30 318 iS

9. Rogi - e30 323i

10.zmaz e30 323i

11.Pero e30 325 24V

12.Nino- Alfa romeo 75 1.5-x2

13.Stipe Bošnjak-e30 323

14.goran- E30 335i

15.Toninho - Švabo

16. Roby - E36 M3

17. Viper - E46 M3

Link to post
Share on other sites

Do Zagreba ima oko 4 sata voznje, a i ne treba viza samo pasos medjunarodna vozacka i zeleni karton, masa ljudi ima plin plus po petoro u auto i put ispadne dzabe. Pretpostavljam da je u Zagrebu ili okolini, . . .

Link to post
Share on other sites

Bilo bi dobro da se dogovorite i da dođete , bit će nam drago da se pojavite , evo ide na bmwforever ( to majstore, morat će mo te unaprijediti u srebrnog člana ) pa se sa njime probajte dogovoriti

Link to post
Share on other sites

Za sve članove koji nam se pridruže iz Srbije na meetingu , besplatna klopa i ciuga :P :D , eto pa sad vi odlučite

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Evo dragi vaši i naši forumaši , i klubničari kako nam se bliži dan gospodnji 26.04. i prvi veliki internacionalni BMW meeting BMW Auto Kluba , želim vam dati neke obavijesti.

Znači organizirane su neke sitnice

1. Prima Pivo Party ( pive u izobilju , nakon drifta općenita pijanka )

2. Mesa u izobilju , riješen veliki roštilj i jedno 50 kg mesa,ćevosa i kobasica za ispeći

3. Red Bull party ( par hostesa će djeliti Red Bull vozačima, staf-u )

4. Dogovoren razglas , tako da će mo imati i muziku

5. Probne vožnje novih BMW modela , sponzored by BMW Ac Baumgartner

6. Organizirali smo malo natjecanje u driftu , po pokroviteljstvom Gabrek tuninga i AP Studia, AC Baumgartner, PCZ-a, Dajfolije i naravno BMW Auto Kluba . Oni koji budu najbolji osvajaju vrijedne nagrade naših sponzora.

Cijelokupna manifestacija će biti medijski popraćena od strane Power Tuning-a te kolege Mrguda

Toliko za sada , pozivamo Vas da dođete u što većem broju .

LP

Perki

Link to post
Share on other sites

Meet Belica 26.04.2008.

Cijelodnevni raspored:

9:00 - Otvaranje boksa te primanje prvih automobila i pratecih ekipa i priprema za izlazak na stazu

10:00 - Izlazak automobila na stazu (ne vise od 5 auta u istom trenutku)

11:00 - Otvaranje roštilj sessiona i Lounge Bara

13:00 - 14:00- Pauza za ručak i karting enjoyment

13:30 - Polugodišnja skupština BMW auto kluba

14:00 - Nastavak Drift treninga uz budno oko sudaca koji će donijeti odluku o najboljem drifteru u free stylu

17:30 - Privodjenje meeta kraju( sto se tice staze)

18:00 - Nastavak druzenja sa ekipom uz stand Prima Piva i razglas dok nas ne potjeraju

Cijeli dan će biti popracen nasim sponzorima koji su navedeni vec gore uz muziku roštilj i pice

Jos samo 9 dana!!

See You

Link to post
Share on other sites
Jedva cekam :declare: nas nekoliko sigurno dolazi,a eto ko zeli jos moze sa nama,taman da napravimo lepu kolonu

Za sve koji dolaze iz Yu , organiziran je ručak i piće , sponzored by BMW Auto Klub javite mi do srijede kolko Vas dolazi da znam organizirati .

Organizirana je i karting utrka tako da će to svoje vozačke sposobnosti i umjeća moći pokazati i u kartingu

Toliko za sada

LP

Perki

Link to post
Share on other sites

Evo da pohvalim Perkija na gostoprimstvu,i da kazem da smo se extra extra proveli.Sve je bilo odlicno organizovano nemam reci,izmedju svega Perki nas je sve provozao u E36 na drift stazi,a utisci se ne mogu preneti recima.Pored toga sam se ja malo bolje proveo jer sam se vozio u Perkijevoj E60 535d.Sto se nje tice SAVRSENSTVO NA PUTU.meni nije bilo dobro od petice ceo dan,sve vreme sam ostale smarao sa pricom kakav je to auto.Perki jos jednom hvala na svemu,a snimke uskoro postavljamo samo da nadjemo ko to ume, a mozda cemo se i mi sami snaci

Link to post
Share on other sites