Stigle slike i moje ladje...


Recommended Posts

pa cekaj, jel ovo bmw za americko trziste??? buni me malo ovaj prostor za tablicu na gepeku, znam da "amerikanci" imaju kvadratni prostor....

inace bas fina petica, lijepa unutrasnjost.... jesi li ovo zatamnjivao farove ili su takvi??

Link to post
Share on other sites

ja bih rekao da je za americko trziste(ili su samo branici uzeti sa nekog) , sve u svemu ne izgleda lose, malo su prednja sedista ispucala, ali nije toliko strasno. Pretpostavljam da postoji neko sredstvo za odrzavanje sedista pa ga cuvaj maximalno koliko je moguce

ove felne su mi nekako male za ovaj auto :D ,a ako budes planirao da ulazes u izgled auta, onda mozes i stop svetla da promenis, ova lazirana u crnu boju ga mnogo zatvaraju

nek te dobro sluzi u svakom slucaju :)

Link to post
Share on other sites
bas lijepo izgleda petica...jedino sto mi se ne svidja je ovaj volan...mada i ovo macije oko ili sta vec po branicima mi nisu nesto...ali petica je petica :)

slažem se sa tobom za volan i pozicije ali u svakom slučaju extra je petarda :D

Link to post
Share on other sites

Potrosnja je 11-12 plina otvoren put, 15 gradske voznje. Ove pozicije su mi na pocetku smetale, medjutim zanimljivo izgleda uvece kad se upale a i stvarno je retkost videti peticu sa tim tako da sam ih ostavio. Kad bude kesa u planu imam da stavim petokrake Azev A 16, zatamnim sva stakla, neki diskretan sportski volan posto je ovaj izguljen skroz, neki lep nastavak auspuha i da stavim bocne migavce IN Pro takodje zatamnjene posto su ovi sada narandzasti!

A sto se tice farova i stopaljki, fabricki su zatamnjeni, da su neki ofarbani ispod sljive - odavno bi leteli sa auta!

Link to post
Share on other sites

Fin auto, mada mi se branici ne svidjaju, volan takodje ali o ukusima necemo raspravljati. Ako je tebi OK, onda je svako drugo misljenje nebitno.

Sedi, vozi i uzivaj.

Link to post
Share on other sites