Recommended Posts

Pre neki dan mi se vratio drugar iz spanije i imao sta da mi isprica! Gledao je neke likove kako se potezu. U pitanju su bili golf (III) VR6 i M3 (e 36). Naravno ovaj lik sa BMW-om se smejao ovom liku sa golfom ali...

Na nekih 500 metara (koliko je bila dugacka trka) golf je otrsio M3 za dobrih 80 do 100 metara!!! Ja nisam mogao da verujem kad mi je pricao! Inace lik koji vozi M-a nije neka budala, lik se stalno trka (ilegalne trke po gradu i to u pare) i stvarno extra vozi! Takodje i M je u extra stanju, presao samo 75.000km! Golf je friziran do maximuma ali je motor fabricki (nije ubacivao drugi motor, samo je zestoko nabudzio fabricki) 2.9 i ima 370 ks na tockovima!!!!!!!!!

Inace M ima oko 360 ks!

Ljudi molim vas recite mi da je to bio neki BMW sa skoljkom golfa! :) :D :D

Link to post
Share on other sites

Za novije golfove neznam, ali prijatelj ima 2gti, u startu ubija coupe BMW 2,0 24v. Ali neznam kako uopšte smije da se vozi u svom golfu, koji sa vana izgleda dobro, ali kad se voziš isto kao da sjediš na gajbi od piva sa točkovima. Ja sam ga probao i nisam imao petlju voziti preko 140km/h. Nije auto samo za potezanje.

Link to post
Share on other sites

Ma ajde to nego kako je nabio tolke konje i to na tockovima, a nije mu pukao motor? Ima vec 2 god kako ga je uradio i skoro svako vece se trka!!! :)

Link to post
Share on other sites

...pa prosto, sa jednom ili dve turbine, ima i kod nas par komada a tu cak ni M nema sta da trazi ipak je najbitniji obrtni moment za ubrzanje a taj golf ga ima za izvoz !!!

...to je glupo poredjenje, ili fabrika ili tesko modifikovani ali nikako ne jedan turbo drugi cip !!!

Link to post
Share on other sites

e pa sada... nagrdismo BMW!!! Imao sam negdeu kompu snimak kako se drugar poteze sa golfom IV 2.9 bi turbo koji ima i nitro i otrsio ga je ko slinu sa e36 M3! Taj M3 je imao 450 ps + nitro!!! Niti je olaksavan niti mu je radjeno bilo sta na karoseriji jedino je imao ogroman spojler na gepeku! Taj auto je isao na moje oci 320 po cajgeru, a mislim da moze jos jer je to bilo na 7.500 rpm a skinuta mu je blokada i terao ga je u manjim brzinama sigurno do 10.000rpm!

Link to post
Share on other sites

Ja sam gledao x puta kao i mnogi drugi kako chipovani GSi 16v od ortaka dere M3 i 3.0 i 3.2 na 400m , jbga nije ni BMW zakon kao sto narod misli B)

Zasto tako pricas,pa video si BMW sa turbom sta radi,ovaj je klot-fabrikanac.Imam utisak da ti ne volis toliko BMW.Lepo covek kaze ne mozes da poredis ova dva auta

Link to post
Share on other sites

Brate ja volim BMW vise nego ti, ali stock GSi koji ima samo chip ih je drao, nije lep, trese se dok vozis kao tamburasu kita, sve tandrce ali ide jebe kevu, to je cinjenica !

Turbo je nesto drugo, tek tu necemo da pricamo nista, evo neka ti Misko M objasni ovu moju izjavu !

Link to post
Share on other sites

Brate ja volim BMW vise nego ti, ali stock GSi koji ima samo chip ih je drao, nije lep, trese se dok vozis kao tamburasu kita, sve tandrce ali ide jebe kevu, to je cinjenica !

Ne volis ga sigurno vise od mene,ali ok nije ovo tema razgovora.Pre nekog vremena si rekao nesto isto za BMW pa sam te pitao sto ga ne prodas onda kada ti je los ako se secas.Ali ok kao sto rekoh nije to tema razgovora.Pozdrav za tebe B)

Link to post
Share on other sites
Ja sam gledao x puta kao i mnogi drugi kako chipovani GSi 16v od ortaka dere M3 i 3.0 i 3.2 na 400m , jbga nije ni BMW zakon kao sto narod misli B)

jbt koliko konja moze imati ta suza ako je stock pa sve i sa cipom i tek tako dere M3 tu se treba zapitati malo

vozio sam GSi i ide ko zmaj ali vozio sam i M-ove i znam odlicno kako idu

Link to post
Share on other sites
E gledao sam danas kako je jedna dacia logan odrala M5 u gradu

(bio je parkiran ovaj M5 u bulevaru)cim sam to video nalozio sam se pa sam ga i ja odrao B)

mora da ga je vozila neka baba ili neki deda

a mozda lik zna sta vozi pa mu se j*be da se mlati sa kantama :pilot:

Link to post
Share on other sites

Nema potrebe za takvim recima,postoji stotine snimaka gde neki auto dere bmw ali pricamo o tome sta je posteno sa cime porediti,a iz tih tvojih reci se bas vidi koliki si zaljubljenik u BMW stvarno ga volis svaka cast

Link to post
Share on other sites
Nema potrebe za takvim recima,postoji stotine snimaka gde neki auto dere bmw ali pricamo o tome sta je posteno sa cime porediti,a iz tih tvojih reci se bas vidi koliki si zaljubljenik u BMW stvarno ga volis svaka cast

jbg svako vozi BMW-a iz nekih razloga samo njemu znanih

prestiz kurcenje ili iz proste ljubavi prema njemu

Link to post
Share on other sites

Kod potezanja i divljanja je veoma važno na kakvog lika naletiš. Neko potroši dobar dio života i kamaru para da sredi auto za divljanje, a neko jednostavno sebi kup M-a i kurči se. Vjerovatno ste vidjeli čta se dogodi kad neko uloži brdo para u M-a. Negdje na forumu je snimak M5 700hp

Link to post
Share on other sites