e38 728 Gangster Vagen,Vol.2


Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

extra izgleda ! a sto se tice murije, meni je sadasnji auto svud zatamnjen 85% takodje i prethodni je isto toliko bio zatamnjen i nikada nisam imao nikakvih problema sa milicijom oko folija, zadnje 2 ipo godine vozim tako...

Link to post
Share on other sites

Ma koja murija...hteo sam jos tamniju,ali je bilo nekih propusta i jbg

i na petici imam 85% i niko me nije smarao,na kocki sam isto 85% skoro pa svaki drugi dan su me zaustavljali i nikad ni nista nisu rekli za folije

Link to post
Share on other sites

hehe :) jbg,kako ko voli :D...meni mnogo ozbiljnije izgleda zatamljen preved.gif

sledeces vikenda da se sredi krilo,da se ipolira hauba i to ce biti dance3.gifdance3.gif za sad :D

Link to post
Share on other sites

Ofarbaj i haubu, neces moci da je ispoliras zato sto je tanak sloj laka na njoj i lose je odradjena (ja sam ga takvog kupio), prethodnom vlasniku se otvorila hauba pa su to uradili kod nekog kovaca,a ne kod farbara :D

Link to post
Share on other sites

hahah :) i to nekog dobrog kovaca :D

videcu bas sa farbarom,drugarom kad budem isao... samo se covek nasmejao kad je video haubu :D

bice to svedance3.gif

Link to post
Share on other sites

Više je nego odličan. Svaka čast ! :preved:

( a da li će biti to sve, videćemo ... :D :D )

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Uh ljudi, terate me na zlo ! :lol:

I ovako sam imao određene naklonosti ka sedmicama, vidim zaleteću se i pazariti jednog :pilot: :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Sedmaja dobila drugi 2.8 motor...stari prezupcio,nezna se kako :(

Miki,Sale i Nesa uspesno spakovali i odradili sve...glavno je sredjeno,ostale jos neke sitnice da se rese usput i to bi bilo to ;)

Sad auto zakiva kako ide,ne moze da se poredi sa starim motorom...nebo i zemlja...

eyWdy.jpg

O81Iw.jpg

pZFzX.jpg

q3Sdi.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.