Koji su uslovi za odlazak svojim autom u Sloveniju


Recommended Posts

Vratio sam se iz SLO, oni u AMS me ubijedise i izvadih i medjunarodnu vozacku koja mi uopste nije trebala bas kako ste i rekli..

Za koliko vremena se vadi ta međunarodna vozačka? Ja za mesec i po dana putujem u Grčku, a nisam siguran da ću ijedan radni dan biti u Bosni da bi je stigao izvaditi, pa me zanima koja je procedura da se izvadi, tj. da li bi to neko mogao za mene uraditi?

I koja je stvarno fora sa tom međunarodnom vozačkom? Neko kaže da treba, neko da ne treba, šta je stvarno tačno? Ne bi baš da imam problem zbog toga, tj. zbog nekih sitnih para koliko verovatno košta da se izvadi...

Link to post
Share on other sites

Najnovije sto sam cuo, mada nema logike! Ako imas onu staru crvenu vozacku, to je medjunarodni formular i ne treba medjunarodna, ali ako imas novu vozacku onu plasticnu karticu, onda ti treba. :blink:

Link to post
Share on other sites

naj prostije receno....treba ti sve i ne treba ti nista ... zavisi kako ti se (vam se) zalomi ! Mene su Hrvati terali da skidam onu nasu "umanjenu" prednju tablicu (home made) , a opet jednom su me na granici "terali" da se potpisem da vide kako ide M... :) ... i tako oni me odgledase a nasi me docekase .... dobar dan .... ti si neki "mangup" :) .... i tako da .... zavisi - svuda ima i "onakvih" i "ovakvih" :)

Link to post
Share on other sites