e30 323 170ks


Recommended Posts

treba da kupim jednu kocku 323 170ks i zanima me koje su bojke tog motora, sta da gledam, kad ga uzmem sta sve mogu da ocekujem od njega sto se tice mana i kvarova, i vase generalno misljenje o tom motoru ?

Link to post
Share on other sites

casti nekom poznavaoca BMW-a i otidi sa njim ti je najbolje, casti coveka nesto i taj ce ti pomoci, a ovde ih imas koliko hoces, to ti je moj savet...

imas oglas na netu negde od njega? ili barem fotke?

Link to post
Share on other sites

iskren da budem i sudeci po fotkama i njeogovom opisu "Dobro ocuvan bmw i u dobrom stanju!" Ako je to ocuvan BMW i u dobrom stanju onda ja neznam, mislim na optiku ovo ja "za mene rusevina", za tehniku ne mogu nista reci, ali sudeci kako ga je odrzavao u unutra ne verujem da ga je cuvao i po pitanju tehnike....osim da ga uzmes pa ako ti naleti stranac da prepakujes sve na njega ali ovako kako izgleda dalje ruke. Ali kazem opet ali ne ksota te nista odes da pogledas kako izgleda motor i ostalo....

1000 ljudi 1000 cudi...

Link to post
Share on other sites

a odakle mu onih 20 konja vise?a da,ima kn i sportski izduv... :lol:

Sigurno dobio na Carini pre 10 godina kako kaze he he

I vlado111 pogresna sekcija za pitanja, Ljiljce ce te srediti posle ;)

Link to post
Share on other sites

Cini mi se da ima nesto malo vise konja nego sto treba :dance3:

Link to post
Share on other sites

Fabricki 2.3 ima 150ks ... Sto se tice enterijera jeste rusevina, ali ja po tome ne sudim auto, o ukusima se ne raspravlja. Jel ima neko da mi kaze nesto konkretno o tom motoru, meni je skroz nepoznat, na sta bi ste vi obratili paznju na tom autu ? Prodao sam svoju kocku, i dalje me mami takav auto. Razgovarao sam sa vlasnikom i sudeci po njemu on nema pojma nista konk da mi kaze. Pozdrav

Link to post
Share on other sites

on ga je kupio za 500E krajem februara a evo sta kaze njegov majstor u vezi auta

radjen je motor (veci klipovi)....glava je od 2.5 (ujedno i spustana)....pored toga olaksavan je zamajac, kao sto je Munja rekao sad nema toliku brzinu al od 0 do 150 (200) u roku od odma.....stavljen menjac sa kracim prenosom...kao i difrencijal...(nema sper sad)

vlasnik je 91vo godiste i pored e30 vozi e46 restyling 330CD u m-opticu

Link to post
Share on other sites

Ako ga je kupio pre dva meseca i toliko radio na njemu zasto ga sad prodaje? dao je za njega 500 i ovi radovi verujem da su bili bar 200. To je 700 a on ce ga dati i ispod te cene!

Link to post
Share on other sites

sad je pitanje potrosnje...ako nemas da sipas 20l/100km nemoj ni da kupujes...ili da ga vozis do 2500 obrtaja... :lol:

Zar se ne dogovorišmo svi ukupno u jednoj temi da bmw mora da troši? :D

Vlasnik je 91-o...pa 100% ga matorci priterali da proda "krša, jer staro je to auto"...

Link to post
Share on other sites