Recommended Posts

dsc01711hj9.jpg

EVO SLIKA SAMO POZADI SA NOVIM FELNAMA,KAD NAMONTIRAM RIGEROVE BRANIKE,NADAM SE SL. NEDELJE SLIKACU PA CU PUSTITI VISE SLIKA! AUTO JE 99GOD,ALI JE BIO IZLOZBENI MODEL,I STAJAO U SALONU,PRVA REGISTRACIJA 2001 GOD,PRESAO 115000,NIKO NE VERUJE DA JE 99. DA GA NE UREKNEM,ALI KAO CASA! UNUTRA FULL,POLU KOZA,DIG KLIMA,SVA 4 PODIZACA,SONY MUZIKA-WOOFER I ALPININO POJACALO U GEPEKU A RIGEROVE BRANIKE SAM SKINUO SA OVOG AUTA,I MONTIRAM BOZE ZDRAVLJE SLED NED. NE MOGU DA SPAVAM KOLIKO ISCEKUJEM KAKO dsc01672fo1.jpg

CE DA IZGLEDA.POZZZdsc01676uc1.jpg

dsc01673dh9.jpg SAMO NJEMU MALO LOSIJE STOJE SPOJLERI JER IMA 17TICE I NIJE SPUSTEN,STANDARD SU OPRUGE,A NA MOM SU 18 I H&R OPRUGE I AMORTIZERI

Link to post
Share on other sites

RECITE MI STA MISLITE O OVIM BRANICIMA?RADJENI SU U SVICI,IMA SERTIFIKAT O UGRADNJI ITD,SAMO MI SE NE SVIDJA STO NEMA MAGLENKE,ALI UGRADICU IH OBAVEZNO. nUDIO MI JE I RETROVIZORE OD CRNOG BMWA,ALI ME NERVIRA STO SE NE SKLAPAJU PA NISAM HTEO DA UZMEM

Link to post
Share on other sites
RECITE MI STA MISLITE O OVIM BRANICIMA?RADJENI SU U SVICI,IMA SERTIFIKAT O UGRADNJI ITD,SAMO MI SE NE SVIDJA STO NEMA MAGLENKE,ALI UGRADICU IH OBAVEZNO. nUDIO MI JE I RETROVIZORE OD CRNOG BMWA,ALI ME NERVIRA STO SE NE SKLAPAJU PA NISAM HTEO DA UZMEM

ma lako za maglenke nije muka umuvati ih u branik

a sto se tice retrovizora nesto moras i da zrtvujes

P.S.i nemoj da vices na nas :P :D

Link to post
Share on other sites

ma lep je, malo su mu ti ispusti gde bi trebalo maglenke da stoje nesto veci ili se meni to samo pricinjava?

ako budes uzimao neke druge stopove,obavezno sa led diodama ili kristalnu varijantu, meni ta narandzasta bode oci

Link to post
Share on other sites