Recommended Posts

Ne znam tacno odakle izbacuje,posto kada podignem onaj poklopac od filtera vidim dosta ulja.A moguce je da izbacuje visak ulja posto sam na poslednjoj promeni sipao malo vise preko maksimuma,jel moguce da je zbog toga?

Link to post
Share on other sites

Pa bilo mi je ulja oko 1cm preko maksimuma,znaci nesto vise od 4 litre sam sipao.Sad mi je ulje na maksimumu ,tj malo iznad,a presao sam posle zamene nekih 500km.Nije mi trosio ulje nikad,pa kontam da ce mi izbacivati ovako sve dok ne dodje skroz do maksimuma.

Link to post
Share on other sites

U m10 motor staje oko 3.75 l ulja sa filterom...nijesi smio toliko sipati...ispusti malo ulja, pa sve fino ocisti, zamijeni filter vazduha i onda probaj kako se ponasa, tj. da li ponovo izbaca ulje...

@ Casper

:D

Link to post
Share on other sites

Pa bilo mi je ulja oko 1cm preko maksimuma,znaci nesto vise od 4 litre sam sipao.Sad mi je ulje na maksimumu ,tj malo iznad,a presao sam posle zamene nekih 500km.Nije mi trosio ulje nikad,pa kontam da ce mi izbacivati ovako sve dok ne dodje skroz do maksimuma.

Ne,nemoj da čekaš probiće ti neki semering napraviće ti pizdariju neku.Uradi ti ipak kako Dangara kaže.

Link to post
Share on other sites

Videcu da ispustim onda ulje ,pa sve ispocetka,a primetio sam isto da su poceli ventili da mi se cuju,da li je to zbog toga ili nesto drugo?

Mada kaze mi majstor da to moze da se nasteluje i sve bude ok!

Link to post
Share on other sites