evo kako izgleda auto koji smo kupili


Recommended Posts

:blink: hehe ovog sam ja gledao

mogao da pređem preko lošeg motora ali ne i preko automatskog menjača

Sto se tice automatika, to ce najverovatnije biti zamenjeno, ovo je slika onako kupljenog auta, ali na njemu ce biti mnogo sto sta zamenjeno, zategnuto i doterano.

evo premjestio sam topik u garazu.... :lol: jel moze jos koja slika i malo info. o autu... ?

Ne znam sta te tacno interesuje?

Auto je 1991, prvi put registrovan 1992 godine. Automatik, kao sto se vidi na slici, limariski je dobar, na njemu ima da se radi, mislim oko motora, da se zameni zubcasti, motor je malo produvao, ali i to ce mi brat srediti. Ima punu opremu, klimu, kik-down, elektronika je unutra sve, aerbegovi, abs. Malo mi se ne svidja sivi enterijer ali i to cemo srediti. Kad auto budemo sredili ja cu vam ponovo poslati sliku da vidite. :blink:

Link to post
Share on other sites

auto ti je ok, jos kad ga sredis :lol: ..

Da, kad ga sredimo, bice bomba :lol:

A sto se tice automatika svako ima svoje misljenje, ukusi su razliciti :D

U svakom slucaju, auto ce biti bombona :D sa ili bez automatika :D

:)

Link to post
Share on other sites

Sa srecom se vozila i malo ulagala!Ni ja licno nisam za auomatik ali glavno je da se tebi dopada i da ces uzivati u njemu!!! :) :) :lol:

Licno ni ja nesto bas ne volim automatike, tako da ce brat verovatno ubaciti manuelni menjac :P

Da se ne uvrede oni koji to vole, to je samo stvar ukusa :D

Link to post
Share on other sites

Licno ni ja nesto bas ne volim automatike, tako da ce brat verovatno ubaciti manuelni menjac :)

Da se ne uvrede oni koji to vole, to je samo stvar ukusa :)

Moj 525 je nekad bio automatik, ali je veoma dobro odrađen manuelni mjenjač. Da je bio automatik prvi put sam vidio tek u VIN decoderu, onda sam pitao predhodnog vlasnika i on je potvrdio.

Link to post
Share on other sites