Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danas kupljen set u Shop Invest-u za 3690 dinara. Kvalitet kao i na fabrickim. Da budem iskren, da ne znam, nikada ne bih provalio da nisu original. Gmax ih ima vec 3 godine i kaze da su odlicne! :dance3:

PB300251.JPG

Ekstra su patosnice...gde se nalazi taj Shop Invest?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hvala. Bajs izazvao vise interesovanja od auta. :)

Miki, vozim pretezno asfalt ali ne izbegavam prasinu i sumske puteve kada ih ima na ruti koju vozim. Inace, gledam da ne sedam na bajs ako cu preci manje od 25-30km.

Pondom, dobar je Acid, jel mu fabricka oprema? :good: Ovaj moje je AMS 100 Pro.

P.S. Neka se slobodno javi neko ko ima da proda nosac za bajs ali da nije mnogo skup. :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Malo smo otisli off,ali nadam se da ne zamera niko... :) Samo cepaj,biciklizam je zakon... Ja vise terensku voznju forsiram.. Imam Nakamura MX Xery Enduro,koja je po meni jako dobar bajs za terensku voznju... Ima dobru opremu,Shimano menjac sa 27 brzina,mislim da je Deore,ali nisam siguran,prednji amorti su gasni sa podesavanjem tvrdoce,a i ima amort na sedistu na kome se takodje moze podesavati tvrdoca... A ima i fabricke Michelin gume... Ja prezadovoljan... Mada moram da mu zamenim lagere,od mojih skakanja i zajebancije otisli... :)

22032011373.jpg

Link to post
Share on other sites

Onda cemo da ti iznajmimo jedan bajs na Adi pa da okrecemo krugove i gledamo ribice na rolerima. :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Samo da podsetim da je tema nije o biciklu vec o ovom autu... :rolleyes:

IMG_0723-HDR2_Default.jpg

Planirao sam montazu angel eyes ali cu verovatno odustati od ugradnje istih jer niko ne nabavlja boju koja odgovara obicnoj H7 sijalici. Xenoni nikada nisu bili opcija.

M3 lip na gepeku je "must have" bas kao i farbanje unutrasnjih lajsni u "piano black". Uskoro ce da padne kupovina guma za letnji set sa fotografije...

Link to post
Share on other sites