Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovako... U sredu ujutru je trebalo da krenem put Budve, ali u utorak oko 23:30h, kada sam krenuo da sipam gorivo primetio sam da mi je kocnica tvrda. Zvao sam Batu da pitam sta bi moglo biti i on se, na moje odusevljenje, javio i rekao da je verovatno vakum pumpa, koju sam ja onomad preventivno predihtovao, ili servo kocnica... Kaze da ih nema ali da cemo ih traziti i nabaviti ujutru. Hvala Bato ! :good:

Saljem Bokiju sa foruma sms jer vidim da je online na Viberu. Ne odgovara jer verovatno spava kao i sav normalan svet. Ok, to je to. Cekamo jutro.

8:00h izjutra, zovem BMW otpad u Stepojevcu. Imate li ? Imam oba. Cena za pumpu 50e i 10e ugradnja, servo je 60e i, cini mi se, 20e ugradnja. Stizem !!! :dance3:

Vakum pumpa je bila u problemu i zamenjena je za 45min. Kao u pit stopu. Pitam imate li soferku sa senzorom. Ima, cena prava sitnica. 70e. Rezervisano! Sada nemam vremena ali je menjam cim se vratim sa puta. :dance3:

Vracam se kuci po porodicu, pakovanje na brzinu i GASSSSS ! :e30:

Stizemo oko 18h na Zlatibor kada shvatamo da mi sin Sava ima temperaturu. Uzimamo apartman i ostajemo sve dok sinu ne bude bolje. Danas je nema ali su meni iskrsle neke obaveze i moram da se vratim u Beograd... Sada kucam od kuce i cekam petak da ponovo krenem. :prankster2:

Nadam se da vas nisam mnogo smorio ?

P.S. Evo jedna fotka od juce, cisto da nas prica ne uhvati.

IMAG2259_zps85fd2lkc.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Stigao pre 20 dana i ostajem jos 10-15. :dance3:

Inace, to je moja kuca, da ne kazem vikendica. Sledeci put svrati na osvezenje ako vidis da je auto parkiran ispred. :good:

P.S. Kofer je uredno skinut i odlozen u garazu u kojoj ce biti do polaska u Beograd.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Malo smo se pocastili...

IMAG2427_zpsudb2lxvj.jpg

Bice jos malo kvalitetnijih fotki kada se vratim sa odmora. Do tada samo ova slikana telefonom.

Link to post
Share on other sites

Za menjanje brzina. Da imam automatski menjac onda bi bile u funkciji. Ovako su, na moju zalost, samo za ukras...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Farbicki grilovi skinuti i odlozeni na sigurno a na njihovo mesto su dosli ovi koji prate fabricki shadow line.

Black Glossy Kidney Grill :mamba:

995061_10203316077837295_4300229588037630372_n.jpg?oh=9facdf78c8a5cee4d9a96b6602211e2b&oe=546FEF7B&__gda__=1416507153_6f83bf588d1d5597228d03c2c99dee03

P.S. U pocetku mi se nije svidjalo kako stoje i razmisljao sam da ih skinem. Dao sam im sansu par dana i moram da priznam da su mi svakim danom sve lepsi.

Link to post
Share on other sites

Hvala.

Bice tu jos sitnih lickanja i doterivanja. Glupo je sve odjednom namestiti i onda nemas sa cime da se igras i zanimas i auto ti brzo dosadi. :)

Kozna sedista se i dalje traze ali ce biti problem da se nadju zbog naslona zadnjeg sedista koji se kod mene obara. Tu opciju ne bih da izgubim ako ne moram jer je vrlo korisna.

Malo sam istrazivao po internetu i dosao do zakljucka da su izuzetno retke E46-ce sa oborivim naslonom i da su se uglavnom ugradjivale u ix modele.

Necu imati nikakav problem ako ih i ne nadjem jer su moja sedista u odlicnom stanju.

Edited by Zeljkamp
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Malo sam istrazivao po internetu i dosao do zakljucka da su izuzetno retke E46-ce sa oborivim naslonom i da su se uglavnom ugradjivale u ix modele.

Verovatno ovi sa ix ponekad odu na zimovanje :prankster2: Kako ide prodaja?

Link to post
Share on other sites

Uglavnom nude zamene za aute od 3000 i vise kubika sa cenom od preko 10.000e. Nudili su Mulltiple i slicna svemirska vozila ali mi te varijante nisu odgovarale.

Cena u oglasu je velika jer nisam nasao auto koji bi mi odgovarao ali ce za kes ici prilicno dole. Plus, sto se uz auto dobija, a ne pise u oglasu, fabricki sportski volan sa MF i airbag-om, grilovi, rezervni separator, 3 polovne originalne BMW bobine, 2 seta originalnih patosnica i da ne nabrajam sada sve.

Pre neki dan je zamenjen reostat i sada ventilator duva bez oscilacija. :heat:

Link to post
Share on other sites

Ne zurim sa prodajom, te sam zbog toga i stavio cenu sa kojom ce da kampuje u oglasima. :beach:

Da sam nekim slucajem nasao nesto sto bi mi odgovaralo, davno bi cena prilicno isla na dole. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Pre nekog vremena su mi u Novom Sadu na ulici ocesali celu prednju levu stranu. Auto je bio regularno parkiran na obelezenom parkingu. Pocinioca nisam nasao jer svedoka nije bilo. Pretpostavljam da ga je ocesao neki kamion koji ima onu aluminijumsku rampu sa strane jer na autu nije bilo druge boje.

IMAG0511_zpsklpe3vin.jpg

IMAG0513_zpsllpc0mcf.jpg

IMAG0521_zpsdxy9udlw.jpg

IMAG0523_zps0wyzlp2d.jpg

IMAG0526_zpsl4wm59c4.jpg

Delovi su kupljeni, auto sam odvezao kod majstora, koji mi je drugar i koji ce da ofarba komplet levu stranu, plus prednji i zadnji branik.

Link to post
Share on other sites