Recommended Posts

Evo ovako,jes da nije bmw u pitanju ali je bmw-ov motor..Imam neku ponudu da uzmem omegu b sa ovim motorom,koji nije bas bajan kako kaze vlasnik..ne pali bas na pola kljuca,neki grejaci najverovaznije ne rade, malo dimi na auspuh i potrosi oko 1l ulja na 3500-4000km,pali isto hladan-vruc,turbina je dobra..

Pa bih zamolio nekog da mi kaze dali je jako alarmatno stanje ili moze jos da se tera do zime,pretpostavljam da bi tad nastali problemi?Zamenio bi ja sad grejace a kasnije bi radio motor ili uzeo neki drugi,neznam sta mi pametnije..?Ali cisto eto vase misljenje dali moze taj motor jos da se tera neko vreme,da nebude da crkne za mesec dana..

Link to post
Share on other sites

Možda neki grejači,možda malo pumpa i njena elektronika,malo ovo malo ono,to bi trebalo da pogleda neki dobar majstor,2.5 tds je dobar motor ali naravno sve zavisi od stanja.

Link to post
Share on other sites

ja sam i mislio da odmah menjam grejace, to bar za pocetak..Ali me malo brine ovo drugo, koji sam baksuz jos ce mi crci sutradan.. :D

Link to post
Share on other sites

zima te nece zezati,drugar vozi e39-ku 2.5tds,hladan na nenormalnoj zimoci pali ko lud,al je problem cim se zagreje,vergla,al tesko sastavlja,stalno muci muku sa tom bosh pumpom

Link to post
Share on other sites

vranjin: Odgovara mi sto je karavan i sto je auto stvarno u dobrom stanju,osim motora.. :) Nikad nisam voleo dizele ali ovaj mi je primamljiv..Mada sam ja razmisljao da kasnije ubacim neki 2.0 benzinac u njega.. ;)

Ovaj covek kaze da pali isto nebitno dali je hladan-vruc,to znaci da je pumpa ok..?

Link to post
Share on other sites