Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ne bih mogao da izdrzim, nema sanse! :rolleyes:

Hahaha to sam siguran :D

felne jesu lepe i ne sumnjam da ce mu lepo stojati , samo nisam bas siguran da taj auto ima trap da ih nosi ... (poucen iskustvom) :)

Pa ako je imao e36 trap da nosi valda ce i ovaj moci hehehe ;)

I ja imam ponudu da menjam moje 16 za 18 i to jako lepe, ali mislim da nasi putevi nisu za to, bez obzira sto bi auto izgledao 100 puta lepse.

Nasi putevi nisu ni za 13ke,ma nema to veze ako zakacis rupu ode i 16ka i 18ka, a ovako ce lepse da izgleda :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Oho, e to je prava stvar :) Jel lamperija ide u karbon, da donesem ja i moj? ;)

Ide u karbon, ma donesi nije problem gde se uradi jedan moze dva ...;)

:good:

:drinks:
Link to post
Share on other sites

Dobro radiš poso,svaka čast,lepo izgleda karbon,(farovi ne bas lepo :) ) :good:

a sta ti je ono ispod haube na desnoj strani tamo gde stoji br.šasije,nesto naknadno stavljano.

Link to post
Share on other sites

Dobro radiš poso,svaka čast,lepo izgleda karbon,(farovi ne bas lepo :) ) :good: a sta ti je ono ispod haube na desnoj strani tamo gde stoji br.šasije,nesto naknadno stavljano.

Hvala hvala,trudim se,to je prekidac od Alarma :) A farovi ce biti stavljeni stari samo da se srede treba vremena ;)

Kad ce te da radite? Jel mogu samo taj donji deo da skinem, da ne skidam ceo volan? :)

Rece ZELJKAMP netreba skidati volan izvadis airbeg ima dva srafa, odole ima srafove to porastavljamo i eto... :D

Link to post
Share on other sites

Onda ako hocete, kad budete radili javite pa cu ja da dodjem da i moj odradimo ako nije problem naravno? :)

Znas da nije problem za posao, jedino vremenski ali napravicemo nesto... :D ;)

Link to post
Share on other sites