Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wulle care zar i ti za farove, sad cu vratit stare bez stakala :dance3:

Veruj mi da bi bio 10 puta lepsi i bez njih! ;)

P.S. Hvala za slike! :)

Link to post
Share on other sites

Veruj mi da bi bio 10 puta lepsi i bez njih! ;)

P.S. Hvala za slike! :)

Nema na cemu,lepse je uzivo nego na slikama,a farove menjam cim zavrsim stare ili ove farbam u crno videcu ;) :D

Link to post
Share on other sites

Sve mu dobro stoji, posebno karbon. Ja cu isto tako da odradim, samo ako nadjem nekoga, ako ne cekam 25 da mi se javi neki lik iz NS. :)

Auto sve bolje i bolje izgleda ;)

Hvala Sale, ti neces kritikovati farove hahaha,a za karbon ja bih ti uradio ali da ti kazem da nije jednostavno ako je losa folija muka ziva jedino 3M onda mozemo i sami inace ove sa oglasa tesko sr... ako nabavis foliju ti se javi pa cemo je zalepiti ;)

Link to post
Share on other sites

Ja sam video farove uzivo, tako da sto se mene tice dobro izgledaju.

Necu da vas opterecujem za foliju, sacekacu ovog majstora iz NS, pa ce on da mi odradi to. Jedino sutra ako stignem javicu vam se poslepodne, pa ako budete imali vremena da dodjem da pogledamo ono oko muzike ako nije problem. ;)

Link to post
Share on other sites

Ja sam video farove uzivo, tako da sto se mene tice dobro izgledaju.

Necu da vas opterecujem za foliju, sacekacu ovog majstora iz NS, pa ce on da mi odradi to. Jedino sutra ako stignem javicu vam se poslepodne, pa ako budete imali vremena da dodjem da pogledamo ono oko muzike ako nije problem. ;)

Vazi javi se :)

Link to post
Share on other sites

Koliko je izasao i jel ti ventilator stao, koji su bili simptomi pre zamene?

Nabavio sam za 4500 a cujem da je oko 6500 din, a simptomi su da sam ubrzava i smanjuje ventilator u kabini.A zeza me celo leto malo radi malo ne, a kad je poceo sam da ubrzava znao sam da je gotov, i juce samo stao nece vise probam ventilator direktno kao sto mi rece kolega sa foruma VRANJIN on radi znaci crkao JEZ i danas zamenio i sad sve ok. :) :) :)

Link to post
Share on other sites

I ja imam slicne simptome tako da mi ne gine menjanje. Gde si ga uzeo ako nije tajna i da li je originalan ili neka kopija?

Kupio sam u Somboru u prodavnici, ali oni to narucuju neznam odakle, a proizvdjac je VALEO.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

A felne od kolege sa foruma, koji je prodao auto, a ostale mu felne... Nadam se da su te, nemoj da me razocaras... :dance3:

Link to post
Share on other sites