Recommended Posts

Sto je dzabe i Bogu je drago. :D

Hehe, to stavljaj slobodno, nece mu smetati sigurno. :)

Ma sve je to ostalo od ranije Bilo u Astri Pa vektri pa trebalo u lagunu, nesto bilo u e36 i sada konacno dosao red na Mog Bimmera,jos daje RESTAYLING kao tvoj sa tim sedistima uh uh ali bice valda i to jednog dana :D :D :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma bice i restajling, samo polako... ;)

Pa iskreno se nadam, samo malo me ovo sve brine para sve manje, a ako hoces dobar Auto on skup,ovaj tvoj je jako dobar treba da ga cuvas :) ;)

Link to post
Share on other sites

Bice para. Para i budala nikad nece nestati. :D

Jbg, tako bi trebalo da bude, zato ja nisam hteo svoj ovde da uzimam, pa da uzmem nasminkanu macku u dzaku, nego lepo seo u kola i pravac Minhen, i nasao sebi lep primerak. :) Izasao me skuplje nego ovde dosta, ali bar znam sta sam kupio.

Naravno da cu da ga cuvam. :)

Link to post
Share on other sites

Bice para. Para i budala nikad nece nestati. :D

Jbg, tako bi trebalo da bude, zato ja nisam hteo svoj ovde da uzimam, pa da uzmem nasminkanu macku u dzaku, nego lepo seo u kola i pravac Minhen, i nasao sebi lep primerak. :) Izasao me skuplje nego ovde dosta, ali bar znam sta sam kupio.

Naravno da cu da ga cuvam. :)

Ovo za budale si u pravu, ali za pare ce vec biti problem ma salim se naravno, kazem jos jednom taj tvoj stvarno dobar,ja se iskreno nadam da ce da natrci neki pa da zamenim ali polako :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zlajo, daj neku sliku cele table sa zatvorenom pepeljarom i pregradom ispod klime. Razmisljam da i ja odradim folijom poklopac pepeljare i pregrade ispod komandi klime. Mislio sam da ce da bude mnogo sareno, ali na slikama koje si postavio deluje ok.

P.S. I slikaj ceo predji deo a ne samo resetke... ;)

Link to post
Share on other sites

Zlajo, daj neku sliku cele table sa zatvorenom pepeljarom i pregradom ispod klime. Razmisljam da i ja odradim folijom poklopac pepeljare i pregrade ispod komandi klime. Mislio sam da ce da bude mnogo sareno, ali na slikama koje si postavio deluje ok.

P.S. I slikaj ceo predji deo a ne samo resetke... ;)

Bice sutra jos slika nisam sve okacio :)

Link to post
Share on other sites

nisam jos . trenutno detaljno cistim interijer i sedista da bude fabrika ujedno zamenio lager i kompletan servis sve tecnosti i sve filtere ... ide polako i sigurno :preved:

Link to post
Share on other sites

nisam jos . trenutno detaljno cistim interijer i sedista da bude fabrika ujedno zamenio lager i kompletan servis sve tecnosti i sve filtere ... ide polako i sigurno :preved:

Pa dobro uradices ti to sve sigurno samo vremena nikad dosta,ti kad uradis daj slike da vidimo i da se divimo hehe,nego sta mislis ljusti mi se lak na haubi jel ciganija carbon ili da farbam ;)

Link to post
Share on other sites

lakiraj je ponovo lose ce da izgleda stock sa karbon haubom

I mislio sam da farbam ali bolje kad jos neko kaze svoje misljenje :thumbsup: narocito dobar poznavalac Automobila kao ti :)

Link to post
Share on other sites

Hvala za fotografije, samo vidi da napravis i neku malo ostriju jer se na ovima i ne vidi bas najbolje. Probaj da slikas kada je suncano jer tada ima dosta svetla. ;)

Inace, lepo napredujes. Ima da bude lutka kada mu uradis lak na haubi i stavis originalne farove. :e30:

Link to post
Share on other sites

Hvala za fotografije, samo vidi da napravis i neku malo ostriju jer se na ovima i ne vidi bas najbolje. Probaj da slikas kada je suncano jer tada ima dosta svetla. ;)

Inace, lepo napredujes. Ima da bude lutka kada mu uradis lak na haubi i stavis originalne farove. :e30:

Karbon Lepse izgleda uzivo nego na slikama,ali slikacu danas pa cu da okacim slike, hahaha farovi svima upadaju u oci bice vraceni stari samo da se srede ;)

Link to post
Share on other sites