Recommended Posts

Ja sipam isto to ulje godinu dana i dobro me sluzi...

Lepa kocka Ivice, samo napred sa sredjivanjem! Cucno bi joj mt1 zadnji branik ako naleti negde

eto jos jedan plus za elf

ako naleti nesto sredicemo i to samo polako ima da bude u fulu :D

nabavio sam i klimu samo treba da je ugradim

Link to post
Share on other sites
  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Klima je prava stvar, taman pred leto je ubacis pre nego sto upekne. Koliko te je kostala?

I jel moze mala pomoc - ako imas sliku motora kao ovu prvu sto si postovao danas ali sa druge strane da se vidi usisna grana tu gde ide "sedma dizna" za hladni start? Meni je to skinuto a hocu da sredjujem uskoro pa da vidim kako izgleda, kontam da je isto za 320 i 323, pa ako imas sliku pusti mi PM, hvala

Link to post
Share on other sites

Klima je prava stvar, taman pred leto je ubacis pre nego sto upekne. Koliko te je kostala?

I jel moze mala pomoc - ako imas sliku motora kao ovu prvu sto si postovao danas ali sa druge strane da se vidi usisna grana tu gde ide "sedma dizna" za hladni start? Meni je to skinuto a hocu da sredjujem uskoro pa da vidim kako izgleda, kontam da je isto za 320 i 323, pa ako imas sliku pusti mi PM, hvala

da klima je super stvar i trebalo bi da mi izadje dzabe jel sam kupio celog za delove samo zbog klime tako da ostalo prodajem

evo i slike koju si trazio ako se ne vidi dobro kazi pa da slikam sutra bolje da se vidi

img20130218153547.jpg

Link to post
Share on other sites

Fina ti je kockica ,zdravo da se vozis. :e30:

Stvar ukusa ali iskreno meni se ne svidja prednji kraj ,nesto mi je mnogo cudan.ne znam da li je do branika.

A obrvice probaj da ofarbas u crno ,ovako su meni izgledale:

2hqa2kn.jpg

hvala druze na lepim zeljama :)

a za prednjicu sto kazes to svima bode oci neznam sto meni bas izgleda ok probacu paintu da ofarbam obrvice pa cemo da vidimo kako je bolje

Link to post
Share on other sites

da klima je super stvar i trebalo bi da mi izadje dzabe jel sam kupio celog za delove samo zbog klime tako da ostalo prodajem

evo i slike koju si trazio ako se ne vidi dobro kazi pa da slikam sutra bolje da se vidi

Klima je i kod mene na listi, kad zavrsim sve ostalo sto treba, ne moze covek vise voziti leti malo malo pa +40...

Hvala za sliku - vidim odprilike sta kako, ako zapne kad budem radio javicu se da slikas izbliza, sad jos nije hitno pa da ne idemo u OFF.

I jos sto mi se JAKO svidja kod tvoje kocke je to sto je 323, retki su danas a idu odlicno kako sam cuo, pravi izbor 323/325! Da nije bilo dranja za registraciju kad sam ja kupovao uzeo bi isto tako nesto, isto trose a idu bolje...

Da te sluzi i puno km zelim :e30:

Link to post
Share on other sites

Klima je i kod mene na listi, kad zavrsim sve ostalo sto treba, ne moze covek vise voziti leti malo malo pa +40...

Hvala za sliku - vidim odprilike sta kako, ako zapne kad budem radio javicu se da slikas izbliza, sad jos nije hitno pa da ne idemo u OFF.

I jos sto mi se JAKO svidja kod tvoje kocke je to sto je 323, retki su danas a idu odlicno kako sam cuo, pravi izbor 323/325! Da nije bilo dranja za registraciju kad sam ja kupovao uzeo bi isto tako nesto, isto trose a idu bolje...

Da te sluzi i puno km zelim :e30:

ako te interesuje klima mislim da ima jedan mo drug pa mogu da ga pitam

pa da retki su 323 ja sam ovog nasao u jednom selu stojao je 12 god u garazi ima prave 133oookm

Link to post
Share on other sites

Sa 133000km na satu on je kao nov, jaaaako malo ih ima takvih, ubo si extra primerak!

Klima jos ne treba imam precih stvari da sredjujem na kocki nazalost, ako zatreba a bude jos na prodaju javljam se

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

posle zescih testova kako ide sa novim svecicama propisali cilindri kvacila :(

img20130405122058.jpg

i naravno odmah naruceni novi iz BMW Line prodavnice i naravno da ih pohvalim da su veoma usluzni :D

img20130405122045.jpg

nova stvar :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

malo da osvezim temu

ovih dana je odradjen veliki servis,zupcasti,spaner,semerinzi,stelovanje ventila,drugi dihtung poklopca motora i naravno pranje motora i motornog prostora imam slike samo kako izgleda sklopljen jel mi je vrisnuo telefon pa su ostale slike ostale u njemu... :(

pre...img20130218153547.jpg

posle...

rqy.jpg

f63i.jpg

rqy.jpg

zamenjeni su i amortizeri prednji i zadnji skinuti originalni fabricki i namontirani monro gasni

sgxt.jpg

tc3r.jpg

htss.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Bice slika za koji dan trenutno stoji jer sam pre jedno dve tri nedelje imao manju nezgodu pa sam s..ebo levo krilo,cose haube,branik i vezni lim :( i nikako da nadjem vremena da to resim posto je meni to posao auto limarija i farbanje ne mogu da odvojim vremena za moj auto :(

a spojler nisam montirao i sreca sto nisam jer bi sad bio smrvljen

slikacu radove pa cu da izbacim slike ;)

Link to post
Share on other sites