Potrosnja vasih ljubimaca


Recommended Posts

525i 24v

12l prosjek, provjereno više puta,ako iole normalno vozim: znači pretičem i sve ali ne prelazim 4000 o

ako divljam dođem do nevjerovatne potrošnje 20+ (nevjerovatno, ali tako ispada :acute: :bye: :blink: ) - provjereno više puta

Link to post
Share on other sites

320i E30

autoput uz relativno postovanje ogranicenja i magistrala konstantno preticanje 9-10. Grad od 11-15,ali uglavnom oko 13l

Link to post
Share on other sites

normalno da srce kada se pegla ali kada se vozi normalno i nestiska gas do panja onda je potrosnja mala!!!

nemam ja sad 15 godina pa da lazem kazem ono sto jeste ko neveruje zna moj predlog pa moze da se uveri!!!

Link to post
Share on other sites
normalno da srce kada se pegla ali kada se vozi normalno i nestiska gas do panja onda je potrosnja mala!!!

nemam ja sad 15 godina pa da lazem kazem ono sto jeste ko neveruje zna moj predlog pa moze da se uveri!!!

Stojim pored Borka!!!

Link to post
Share on other sites

e34 2.5 24v

grad 23 plina

otvoreno 12.5 plina

spustio sam ga par puta na nekih 18 po gradu ali vozio sam ko baba znachi do 2500 rpm

za benzin ne znam, niti me interesuje

Link to post
Share on other sites
btw..."grad" je relativan pojam....a i "otvoreno" takodje

Naravno,ako se od Gazele do Genexa u guzvi putuje 1 sat moze da trosi koliko hoces....Na auto putu nije isto voziti100-120kmh ili voziti 180-200kmh.Ako ga stalno tezas u crveno pa posle kocis nije isto kao kad ga vozis do 3000rpm!

Link to post
Share on other sites

Moj 324td izuzetno zdrav motor i pumpa,grad Šabac relativno opterecen 7l otvoreno do 140km/h isto ili nesto manje samo sa šlepericom i autom na njoj pri brzini oko 120km/h stizao je do 9l.Prošle godine je bio kod prijatelja u BG na nekoliko meseci i epilog je sledeci:sedimo u Brace jerkovic i cekamo ga da dodje iz luke gde radi,stize u 4 i 15 iako se radno vreme zavrsilo u 3 jos kaze ;nije ni bila guzva velika;Suma sumarum putovao je 15km sat i 15 mina taj put u normalnom gradu predje za 25min i kaze trosi 14litara.kad ga je vratio potrosnja ista kao sto je i bila :acute: stoga manite se gradske potrošnje jer je to relativno i zavisi od mesta do mesta . :bye: :blink: :prankster2: CRVENI moja ponuda i dalje vazi ,ajde bar ceš oslabiti 10tak kilograma gurajuci tvog325i uz Bubanj potok :prankster2: :prankster2: :prankster2:

Link to post
Share on other sites

525tds, 12,3l gradska (zima) i 7,8 kombinovana (ljeto). Ljetos sam ga vozio vise na otvorenom putu bez zaljenja, bord pokazivao 7,8. Sada sve kroz grad 12,3(motor mi se jos nije skroz ugrijao od kuce do posla i obratno). Ako se moze vjerovati bord kompjuteru, to je to.

Link to post
Share on other sites
CRVENI moja ponuda i dalje vazi ,ajde bar ceš oslabiti 10tak kilograma gurajuci tvog325i uz Bubanj potok

Jel mozes da das ponudu bmw-ovim konstruktorima i inzinjerima da radis za njih,oni placu za autom od 300konja i potrosnjom od 6litara,mislim da bi odmah dobio njihovu licencu.Brate mnogo ti se osoba ovde slihta u tome je problem!Mislite o tome!

Link to post
Share on other sites

E vidis meni je iskreno tih 6l na otvorenom realnije nego 325i da trosi 12l u gradu. To stvarno nisam video, uvek je bilo oko 15l. Sto ne prihvatis opkladu ako si siguran? Meni Klinokova prica deluje neverovatno ali sam spreman da me razuveri...

Link to post
Share on other sites
E vidis meni je iskreno tih 6l na otvorenom realnije nego 325i da trosi 12l u gradu. To stvarno nisam video, uvek je bilo oko 15l. Sto ne prihvatis opkladu ako si siguran? Meni Klinokova prica deluje neverovatno ali sam spreman da me razuveri...
.

verovatno imas mnogo kilometara sa 2.5 i sa 3.5 pa ti deluje realno..jedno ili drugo.A razlika je 2.5 12 i 24v...velika

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.