E30 316 - Prvi vlasnik.


Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala puno Formulice... @StunterSM Videcu veceras sta je zakljucio,ako ne,moracu sam nekako,iako ne znam nista o el. instalacijama...

Link to post
Share on other sites

Osigurac koji je izgoreo je osigurac broj 22,a i 23 je bio malo istopljen. Pretpostavljam da su se zbog toga i upalila svetla i svetla na instrument tabli,nakon sto sam izvadio kljuc... Majstor zamenio zice,sada radi sve,samo sada strahujem da se ne desi nesto slicno...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Naisao sam na ove felne,jako zanimljiva cena,a prelepa felna. Samo ne znam da li bi ovo moglo na kocku,tj da li je odgovarajuci ET. Jel ovo sto pise E29 ET? Slabo se razumem u te oznake... :D Na kocku ide ET od 15 do 30,ako ne gresim?

http://www.polovniautomobili.com/oglas4914550/alu_felne_remotec_15-ce_4x100/

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Mali update... :D

Uzeo sam sedista iz E36,odmah ih poslao na dubinsko,bice slika kad ih ubacim. Hvala @Marudza...cena fer i korektna,stanje sedista vrhunsko. Sve pohvale za naseg kolegu. :)

Uzeo sam i neke stabilizatore,silen blokove,hard gumu,paknove za dobose zadnje i jos neke sitnice,ovih dana ce biti ugradjene,ulje i filter zamenjeni...

Auto ispoliran,ja sam prezadovoljan kako je izvucena boja...

Bice slika uskoro...

Link to post
Share on other sites

Polirao ga je jedan lik ovde u mojoj rodnoj Surdulici,gde sam trenutno na odmoru... Odradio ga vrhunski,nisam verovao kad sam video krajnji rezultat. Kao da je sveze ofarban...

Link to post
Share on other sites

Na haubi mi je bio pukao lak na jednom mestu,on ga je malo zakacio,2-3 linije napravio... Nista strasno za sad,ionako je zreo za farbanje,koje planiram za godinu-dve...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Evo ovako,delovi samo stizu,sve gumice,stabilizatori napred zamenjene,prednji kraj prav kao strela,sad je na redu zadnji most,za vikend se menjaju silen blokovi,hard guma i jos neke gumice,jer plese pozadi pomalo... Zamenjeni zadnji dobosi i paknovi,ostalo da zamenim prednje diskove i plocice. Nego da pitam...sad mi blokiraju prednje kocnice,kad zakocim i pustim kocnicu,ona drzi jos neko vreme,tipa 5 sekundi i onda popusti... Sta moze biti u pitanju?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Auto u zimskom snu... Tokom zime planiram da ga dignem da skinem diff,vlazi negde pa da ga pogledam. Mada ima i luft malo. Na prolece da sredim famozne dzepove. Ostalo sve ok.

Jedna slika sa kupanja pre spavanja. :)

12376343_10205386594444232_1269514801424

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...