Uhvatila me policija bez dozvole


Recommended Posts

meni kad je stigla kazna za voznju bez vozacke dozvole,neregistrovanog vozila(cirka 10godina bez registracije),bez da imam licnu kartu,kaciga nisam znao tada ni sta je (vozio sam tomos bt50s,koji se vodio na nekog iz sada bivse Sfrj republike,mislio sam da sam vec u KP domu.

medjutim,kazna bese 200 dindzi,i nekoliko recenica prekora u centru za socijalni rad,u koji sam dosao istim tim moTOREm .... E Slobo,slobodane, sto neko napisa ZLATNE DEVEDESETE :dance3: :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

...ma ubio me Zuba ko p...u , ja sa MZ "frk" preko bus stanice kad ono onaj za BG u rikverc ... aj sto me tukao , al sto sam se razbio .... a kazna - ma ko te pita , vazno je to da je "dolijao" !

Link to post
Share on other sites

Ranije je bilo 15 dana zatvora bez alternative, sada je tu ova visoka novčana.. Mada bih ja lično rekao da nemam para i spakovao se za 2 nedelje punog pansiona... Sem ako ne mogu toliko da zaradim za 2 nedelje.

Link to post
Share on other sites

Nije.

Dan zatvora je 1000din ako menjaš novčanu, al za ovaj prekršaj postoji 15 dana zatvora kao baš tako definisana kazna. Al koliko vidim praksa je da izriču novčanu, mada ako kažeš da nemaš i da hoćeš ćorku, možda te i pošalju...

Link to post
Share on other sites

100.000 je 100 dana

posto sam sad dobio 5 dana ili 5000

i razmisljam se, cuo sam da ce biti neki drustveno-korisni rad umesto zatvora pa mozda to...

100.000 je 100 dana ako prihvatis da platis kaznu, a ne platis! Ne znam gde si tu glupost cuo sto si sad rekao??

Mozes odma da kazes da hoces 15 dana zatvora, ili koliko vec ti vec odrede ukoliko ne mozes da platis kaznu. Drugar je napravio stetu 200.000dinara, alkoholisano stanje, sa zabranom zbog alkoholisanog stanja, odbijanje alko testa sa psiholoskom procenom teskog alkoholisanog stanja. Sve kad se sabere je boga oca, i nece da plati nego ce da odlezi mesec i po dana zatvora i to je to

Link to post
Share on other sites

Kazna ce ti biti najverovatnije preko 100 000..Jedan lik je kod mene u kraju dobio 150 000 zato sto nije imao polozeno a nzm,mozda mu i auto nije bio reg.u svakom slucaju nadaj se oko 100 ooo,jbg znam kako je kad ne mozes da docekas dozvolu...Mn uzimali dozvolu 5 puta :D

Link to post
Share on other sites

Kazna ce ti biti najverovatnije preko 100 000..Jedan lik je kod mene u kraju dobio 150 000 zato sto nije imao polozeno a nzm,mozda mu i auto nije bio reg.u svakom slucaju nadaj se oko 100 ooo,jbg znam kako je kad ne mozes da docekas dozvolu...Mn uzimali dozvolu 5 puta :D

Au brate al si me sad usrao mani se 100.000.. :S ne daj boze

imam a kategoriju mozda nesto pomogne nadam se :)

Link to post
Share on other sites

...izgleda da je vreme da pocnes da mislis na sastav iz Srpskog ...

tema "moja kolena i sudija za prekrsaje"

uvod -znam da sam pogresio ... ali morao sam

razrada - tuzan "kuceci" pogled , nemam za leba , baba je alkos a burazer prehrambeni dizac tegova

zakljucak - koga trebas da molis ... nemoj da ga ljutis

Link to post
Share on other sites

Au brate al si me sad usrao mani se 100.000.. :S ne daj boze

imam a kategoriju mozda nesto pomogne nadam se :)

Ukratko, prijateljski savet.

Prati zakon o prekršajima, ako ipak ostane zastara 2 godine, gledaj da je uhvatiš.

Link to post
Share on other sites