Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sad cu ubaciti detaljne slike onog sto sam kupio iz vise uglova,zemlja porekla FU kanta od 4 l proizvedena 04/04/2012 a jedna flasa je proivedena 25/06/2011 a druga 03/07/2010.

na svima je proizvodjac BP europe al se razlikuje zemlja uvoza a uvoznik je GP Auto Shop d.o.o. Lzarevac.

Link to post
Share on other sites

EDIT: cekaj, sta zahebavas kad je i velika kanta cetvorka. i nije FU nego EU ito je ok. nego, gde nadje ove filtere, leba ti? :blink: i ovaj car lube daj nekom komsiji da sipa u traktor. ne igraj se sa tim, napravices stetu za badava.

kako god, zar ti nije palo na pamet recimo da okrenes AUTO Line i da ti sve sto ti treba posalju brzom postom. PLatis 300din vise ali znas sta si uzeo.

Link to post
Share on other sites

EDIT: cekaj, sta zahebavas kad je i velika kanta cetvorka. i nije FU nego EU ito je ok. nego, gde nadje ove filtere, leba ti? :blink: i ovaj car lube daj nekom komsiji da sipa u traktor. ne igraj se sa tim, napravices stetu za badava.

Moguce je da se obrisalo to EU pa Ispada kao FU sto me je i zacudilo jer na flasama je na nemackom a na kanti je spanski ili koj vec jezik,a filtere preporucujete da menjam?

Filter ulja je od ove firme,http://www.comline.uk.com/ na tom mestu gde sam kupio uglavnom s njima rade i nisam video tipa bosh man itd,a ako verujete imamo u gradu oko 6 prodavnice od njih niko nema delva za bmw,filtere kupio na jednom mestu a ulje na drugom,nista preporucujete da menjam filtere? za ulje sam platio 650 din a za gorivo 500 din i filter ulja mi deluje uredno ima i sa gornje strane na samom njemu istampano ko je proizveo uz njega dobio 2 gumice na filteru zatim veliku gumicu za poklopac i neku pola santima precnika malu i 2 bakarne sajbne.

Link to post
Share on other sites

Pa cool, suni onda to i teraj. za drugi put da znas da se ne maltretiras i da trazis, AutoLine, posalju ti brzom postom i mirna Bosna.

Ok hvala na savetu za sledeci put cu se bolje organizovati i obezbediti sve i bolje jer tek mi je prva zamena od kako je u mom vlasnistvu te ne znam kolika je potrosnja ulja itd mada videcu deluje mi kao ok motor fino vuce i ne dimi svecice su suve.

Znaci ovaj engine flush da ne koristim,to je u stvari petrolej ako se ne varam? da ga vratim?

Link to post
Share on other sites

Selenia ti je ulje namenjeno za pre svega za italijanske automobile,to ulja sipam i Stilo koji je presao oko 330000 i radi ko sat.

E sad,imas razlicitih proizvodjaca ulja,kvalitetnih i manje kvalitetnih. U bolje za nase BMW mezimce svakako spadaju Castrol i Mobil,oni ti prave ulja za vise evropskih (nemackih) auta. Nije svako 10w40 za BMW,najbolje ulje za BMW JE ONO KOJE NOSI OZNAKU LL01 i LL04.

a najbolje je da za sledecu zamenu pozoves BMW Line i narucis sve za mali servis plus trakaste kaise i miran si.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Da se i ja nadovežem.

Zašto je u Delti (i Drinjaku) Longlife 5w30 preko 2000 litar, a u BMWLine-u isto to 995 dinara litar?

Na tom u Line-u ima odštampan datum 22.10.2012., je l to rok trajanja ili datum punjenja?

Ajd, nek neko nešto pametno kaže brzo, treba ove nedelje to da završavam.

Hvala.

Link to post
Share on other sites

Kupio ulje, filtere i sve brisače.

Sve više nego duplo jeftinije, a koliko vidim, sve je to isto kao i u delti, jedino nema dve godine garancije.

Da ne širim temu, iznervirali su me (ne zbog cene), neću ni da idem više kod njih.

Još sam ovde dobio i dodatni popust, uz obećanje da uplatim članstvo.

Uplatio i članstvo.

Link to post
Share on other sites