e30 325i M Technic 2


Recommended Posts

  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

fala,nadam se da ću izdržati do kraja..koji se inače ne nazire...Sve sad izgleda prosto i jednostavno,vratiš,ušrafiš i teraš,ali mnogo vremena se gubi na neke gluposti sitnice koje nailaze na svakom ćošku a ne mogu da ih preskočim...Ko je radio ovako nešto,zna o čemu pričam...

Link to post
Share on other sites

Znam ja odlicno kako je to jer sam sredjivao auto star 40 godina...

Gde sam pasovao delove od svega i svacega samo da bi ga doveo u neko stanje...

Samo polako, kopca po kopca, bolje mesec dana duze da radis nego mesec dana krace a da izgleda sklepano ko frankestajn :D

Link to post
Share on other sites

Jel mislis na one lajsne sto idu duzinom strane ili one samo oko prozora? Ako su ove oko prozora imas sa unutrasnje strane gore i dole dve matice 8mm.. A ako su duzinom samo lagano,malo gurnes na gore i tako celom duzinom dlanovoma :) mozda ti nisam nisam pomogao,a mozda i jesam :P

Link to post
Share on other sites

Ja sam jos gori, pre neki dan skrcam navigacijnu jer me setala po bg kao ludaka i onda provalim da sam ukucao drugu ulicu ali dzaba, skrcana je...

Polako samo, bez nerviranja, ako nesto ne ide kako si ti zamislio ostavi ga, to uzeli djavoli da se igraju, kad se izigraju onda ces da ti da zavrsis posao..

Link to post
Share on other sites

Ja sam jos gori, pre neki dan skrcam navigacijnu jer me setala po bg kao ludaka i onda provalim da sam ukucao drugu ulicu ali dzaba, skrcana je...

Polako samo, bez nerviranja, ako nesto ne ide kako si ti zamislio ostavi ga, to uzeli djavoli da se igraju, kad se izigraju onda ces da ti da zavrsis posao..

Moram da te ispravim.

Kad nesto ne ide, uzmi veci cekic! :lol:

Link to post
Share on other sites

U glavnom i radim po principu većeg čekića.. :D

Ostavio sam klimu za neki drugi dan jer moram da izjurim negde te gumice i sušač da se ne zezam posle da skidam opet ako bude negde puštala...

Stigli podizači

2aju.jpg

jedva sam se izborio sa instalacijom i onda sam popizdeo jer nisam mogao da provalim gde se šrafe makaze u vrata i na kraju shvatim da ova budjava vrata ni nemaju rupe za ove podizače i motorić centralne jer sam ih skinuo sa neke matore klotare...Sutra opet zezanje sa podizačima pa klima pa el.šiber pa sklapanje prednjeg dela,pa sklapanje motora,ubacivanje,pakovanje enterijera,motornog prostora,stakala itd...

Link to post
Share on other sites