e30 325i M Technic 2


Recommended Posts

  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prekidac,tojest termostat na evaporatoru vec ima ljubicastu i crnu zicu...ovo verovatno ide u nesto sto ja nemam,zanemarimo to...

Nemam struje na osiguracu br.20 za vent.kabine.kad dovedem struju direktno na osigurac radi mi vent.samo na 4.brzini,to je predpostavljam crko reostat,ali zasto nema struje?

Nema ni na osiguracima 1.2.3.7..11.13.14.15.16,17,18,19,20,29,30

Link to post
Share on other sites

Mozda nije vezana dobro motorna instalacija, ima jedna zica kojom treba sa motora/alternatora da ide plus na osiguracku kutiju,

da se napajaju releji K5 i K7, oni idu posle na osigurace 16-17 i 19-20, trebalo bi da je na pinu 15 crno/zelena zica

Ali ako nemas struje ni na svim ostalim osiguracima ti onda kao da imas skroz prekinutu vezu sa svim relejima u kutiji

Link to post
Share on other sites

Divim se svom ne razmišljanju...motorna instalacija trenutno ne postoji na autu,zato i nema struje,nisam razmišljao da i sa motorne dobija neko napajanje...Hteo sam prvo da probam jel sve šljaka pre nego što ubacim tepih,tablu itd...Podizači i centralna rade,računam da će proraditi i ovo kad ubacim motor jer me mrzi da kopčam sad i motornu..Ako je radilo pre,nema razloga da ne radi opet...

Jel može nekako onaj reostat da se popravi? Jer ovakav naidje jedan u sto.Stariji tip sa 4 brzine,valjda samo modeli sa klimom imaju ovakav...

92k8.jpg

A ako neko slučajno ima da proda nek javi.

Link to post
Share on other sites