e30 325i M Technic 2


Recommended Posts

  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemam potrebe da ga vozim po snegu i ledu,da krsim spojlere i ostalo...nisam ja od onih frikova koji prave auto da im stoji u garazi ali nikakvo moranje mi nije da ga akam i unistavam po zimi pogotovo posle ovoliko truda jer uvek imam i drugi auto...

Link to post
Share on other sites

Podizači na sajlu i na jednim i na drugim vratima bili,ali jedna imaju rupe,a druga nemaju..Al rešio sam,izbušio rupe i spakovao sam ih bez problema...Jes da ne reaguju uopšte za sad :) al rešiću i to...

Link to post
Share on other sites

kriv je tebi mozak...

Uzeo sam neki razjeban mehanizam od el.sibera pa me razvaljuje sta mi radi,a i visoko sam ga usrafio pa se izgrebalo cose kad ga otvorio do kraja i onda ga zatvorio i ostao zatvoren pa preskocila sajla pa se nakrivio ne gore pa sam uzeo pajser i cekic i izlomio one klizace jer je sve zablokiralo i sad stoji tako sve razjebano...puko sam pa sam ostavio za neki drugi dan...raznitovao se onaj limcic od cevi za sajle,a na koji se srafi motoric i cim se napne sajla,motoric se pomeri i preskoci...moram sad polako jedno po jedno da resavam,ima vise stvari koje me karaju,a kad sve namestim da radi,OPeT sve skidam da bi odneo siber na farbanje pa OPET montiram,a radije bih sad motor sklapao nego usrani siber koliko to mrzim da radim...

Link to post
Share on other sites

Ne mož' sad da bude šaren,nema teorije...ovi rade nijansiranje da to bude 100% isto,a mislim da je i ostalo jos boje od farbanja tako da to mora da bude isto...

iznervirao sam se opasnoo,al se tešim što nisam krov sjebao,šiber je zajebancija sto se tiče farbanja,al sto se tice montaze meni je ovo nocna mora kolko se iskomplikovalo...

Tokio,dodji da me naučiš,ja ovo n'umem :D

Link to post
Share on other sites

Namešten šiber da sve radi kako treba pa opet razmontiran da se šalje na farbanje,ali farbar mi na odmoru do 29-og pa će to da sačeka neki dan,a u medjuvremenu ofarbane sve lajsne,brave i ostale zajebancije u akril mat crnu i namontirane i pali i zadnji leptiri i komplet sigla tinted stakla sve u krug...

x2r7.jpg

cr3g.jpg

Link to post
Share on other sites