e36 318i M40 Leskovac


Recommended Posts

sto su ti gepek krov i hauba druge boje?

licno meni se svidja vise klot fabricki izgled bez ove karbon folije...ali tako sam ga kupio i sad sta je tu je ...vecini se svidja...problem je u tome sto mislim da uopste hauba i ostalo nije ofarbano vec samo pripremljeno tako da ako skinem a hteo sam mogu samo da se izalazem trosku ...

Link to post
Share on other sites

dsc4103.jpg

Zemljak lep auto a ovako je lepse da postavljas slike. U zdravlju da se vozis dugo dugo vremena ;)

hvala zemljace bolji da kupis ,ovako je ekstra skoro ofarban...limarijski zdrav ...motor ekstra,samo enterijer nula...ko ga je sastavljao ebo mu je kevu ....polomljene zabice plastike na vratima holsraei na sve strane nebo palo zadnji stubovi ...katastrofa moracu cim se prolepsa vreme da ga rasturim skroz unutra i da vidim sta moze da se spasi da spasim a ostalo da kupujem ,a za ovo ima vreme cu naucim da postavljam :)

Link to post
Share on other sites

hvala zemljace bolji da kupis ,ovako je ekstra skoro ofarban...limarijski zdrav ...motor ekstra,samo enterijer nula...ko ga je sastavljao ebo mu je kevu ....polomljene zabice plastike na vratima holsraei na sve strane nebo palo zadnji stubovi ...katastrofa moracu cim se prolepsa vreme da ga rasturim skroz unutra i da vidim sta moze da se spasi da spasim a ostalo da kupujem ,a za ovo ima vreme cu naucim da postavljam :)

Poseti moju temu da vidis od cega sam ja poceo, neces ni sekunde vise da se ljutis na svoj los enterijer ;)

Link to post
Share on other sites

Druze svaka cast za ulozen trud,ali za ovo treba imati znanja i alata a ti ga za razliku od mene imas,ekstra izgleda samo bi ja ipak iso na tamniju nijansu crvene

Tamnija je nego kad izadje na dnevno svetlo bice lepsi ;)

Link to post
Share on other sites