Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo gde sam ja to kod mene namestio...ako ti se svidja mozemo da vidimo da ti dam nosac pa da napravis kalup ili da porucis preko ebay - a.Jedino sto stvarno oduzima prostor jedini koji ima kockica...

IMG_6770_zpsb3w7ou5m.jpg

Link to post
Share on other sites

Moze i na stub da se stavi, ja bas koristim taj prostor i ne bi bas stavlja satice. Na stubu je suvise JDM tako da idu satici ili u ventilaciju ili iza table. To je meni najlogicnije barem za ono to ja hocu. Ima milion nacina da se ugrade dodatni satici ili instrumenti samo treba biti kreativan :)

Link to post
Share on other sites

Ako imas stock motor i sve radi kako treba i ne planiras bilo sta da menjas onda realno ne treba. Mada jel si se ikada pitao kako i sta meri pritisak ulja na m20? Kada zasvetli lampica vec sve gotovo.

Ja imam nesto ostriju bregastu i stavljam stelejucu remenicu, imam razne dizne, razne cipove i protokomere. U planu je kompresor, takodje ostrich 2, voleo bi da znam kako nesto radi. Meni je na primer ekonomer ne potreban podatak adok pritisak ulja cak i temp ulja vaznije. Mada je nesto ne vadim mas, ali pravim kilometrazu, ponekada kada mi se cefne, stisnem do blokade :)

Istom logikom bi mogao da pitas za felne, volan, zatamljenje, hid itd

Link to post
Share on other sites