e34 520i m50 b20


Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

-Kazu ljubomorne duse, ma pusti ga kupio BMW pa dig'o nos, evo samo radi njih sam isti spustio za oko 3-4 cm i mogu vam reci da je voznja i dalje ista, to jest mnogo se bolje ponasa u krivinama sad ali razlog tome su i nove prednje gume, eto i za njih da se pohvalim ujedno. Nova guma je ipak nova, zarek'o sam se da vise polovnu necu nikad da kupim. Inace gume su goodyear, evo linka: http://www.goodyear.eu/si_sr/tires/passenger/efficientgrip-performance/index.jsp ako nekoga zanimaju performanse inace ja sam prezadovoljan gumom, i po kisi i po suvom je odlicna!

Evo i par slika na brzinu kako sad izgleda auto sa spustenim nosem

060320141363_zps3aa452b0.jpg

060320141362_zpsf47b3d44.jpg

I evo dve iz sume :D

080320141369_zps5252f16d.jpg

080320141371_zps4870aa4b.jpg

Primam i pohvale i kritike tako da izvolite...

Link to post
Share on other sites

Amortizere nisam dirao jer su kao novi i taman je tvrdoca, nisu ni mekani niti mnogo tvrdi a opruge sam dobio neke sive elbach :D

Sad samo za pozadi da nadjem neke koje ce ga spustiti nekih 2cm i da bude idealno.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Al ce te nategnuti jednom zbog ove tablice, stvarno ne znam sta si ti to citao..

Регистарске таблице причвршћују се на моторно и прикључно возило тако да образују прави угао са водоравном осом пута, а вертикално тако да нису савијене или на други начин деформисане. Морају бити причвршћене на месту које је предвидео произвођач возила и то тако да су добро видљиве и читљиве, да нису заклоњене, додатно пресвучене или прекривене било каквом материјом.

http://www.mup.gov.rs/cms_lat/dokumenta.nsf/registracija-vozila.h

Link to post
Share on other sites

U pravu si druze sto posto.

Sve to isto sam i ja procitao, imam iskopiranu tu stranicu za priloziti momcima u plavom. Dva puta su kako kazes nategli, to jest pokusali da nategnu ali dzaba. Tablica stoji upravo tako kako si ti napisao, i vidljiva je sa 100 metara tako da nikakvu kaznu za to ne mogu da mi napisu :)

Nego je teranje sa njima, traze sve zivo, mere sare na gumama, kontolisu signalizaciju...

Moram da je vratim kao sav normalan svet ali ne zbog drotova nego zbog ljudi koji me svakodnevno smaraju na semaforima, kod prodavnica i trafika, dosadili su mi vise.

Link to post
Share on other sites

Ja sam 2 godine vozio bez tablice pozadi i prosao celu zemlju uzduz i popreko, i uvek sam im rekao da mi lepsi auto bez tablice zato je drzim u gepeku i niko mi problem nije pravio :)

Link to post
Share on other sites

Ja sam 2 godine vozio bez tablice pozadi i prosao celu zemlju uzduz i popreko, i uvek sam im rekao da mi lepsi auto bez tablice zato je drzim u gepeku i niko mi problem nije pravio :)

Za to ako hoce, moze da te kazni jer nemas uopste tablicu na propisanom mestu, a mene ne moze jer tablica stoji gde treba i ni po kojoj tacki pravilnika zakona o saobracu ne moze da me kazni.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zaboravih da pitam, kad sam rasturio stranice u svim vratima imam po sipku duz celih vrata, pa me zanima jel' se to postavljalo od odredjene godine ili ili u zavisnosti od trzista, opreme... Posto na par 34-ki nisam video da imaju ove sipcetine...

220520141446_zpsc9dc2bb6.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...