e34 520i m50 b20


Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro si se setio posle 100 godina da izbacis slike :P :P :P!!! E ovo je lepa 34 ka i lepo ocuvana pa sad uporedi ovu i onu sto smo gledali :) :) :) !!! kupi felne sta si se stiso, sta je to za tebe :) :) salim se polako bice !! Zelim da te sluzi i da sto manje ulazes u njega !!!!

Link to post
Share on other sites

Ma cuti bre vidis da ih nisam lepo ni izbacio, nije zvaka za seljaka :D... Nema sta da uporedjujem, kome sta odgovara to i kupuje, onaj imao felne, sad me ne bi bilela glava oko toga al jbg. bice i felne, polako... Hvala na lepim zeljama u svakom slucaju!

Link to post
Share on other sites

Drugari, treba mi neki pametan savet.. Imam dobru ponudu da prodam oba katalizatora, 200e mi daje covek, to jest 180e i da mi ugradi 2 prohromske cevi umesto katalizatora... E sad pitanje, da li se isplati to raditi, jer auto lepo ide, nema nikakve knedle ni na kojem rezimu rada, i da li ce mnogo da se dere ako poskidam katalizatore jer prakticno ostaje mi samo zadnji lonac...

Link to post
Share on other sites

Ima da se dere, e sad neko voli neko ne, mada se meni licno ne svidja zvuk bez katalizatore jer bruji na niskim obrtajima a to je ono sto, po meni, bas ne treba da radi...

Link to post
Share on other sites

hmmmm, znaci da ne pipam nista? Ja reko da uzmem neki dinar nego zao mi da krdim auto jer bas je besuman i samo se malo motor cuje kad se razvrti, ni ja ne volim da se to dere kao sasavo, ali voeo bih da uzmem 200 evrica ali jbg jare i pare nikad nisu isli u paketu ...

Link to post
Share on other sites

Cuo sam se sa prethodnim vlasnikom auta, isao je cesto za Nemacku kod kuma od koga je kupio auto pa je umesto srednjeg lonca ugradio jos jedan katalizator jer mu na granici valjda kontrolisali gasove pa ga zezali jednom, tako da ima dva katalizatora i zadnji lonac... Kad je kupovan auto provereno je sve i motor koji je u njemu sad je fabricki, nije bilo nikakvih promena sto se toga tice...

Link to post
Share on other sites

Ja iskreno to ne bih dirao, ako lepo radi sto cackati. A brujanje na niskim obrtajima bez katalizatora stvarno ume da bude iritantno do jaja, pogotovo ako si navikao normalno da se vozis.

Link to post
Share on other sites

Pa pazi, nisam navikao bas da se vozim u kapsuli, da se nista ne cuje ali ne volim da bruji i da s edere, ovo kako sad zvuci mi je idealno, na malim obtajima gotovo da je necujean i to mi odgovara tako da zarad malo para ipak necu nista da diram, ostaje sve ovako...

Link to post
Share on other sites