Recommended Posts

pa znma da ima ali sredice se to... brat mi je limar ja radim kod drugara koji je lakiler... 400eura ali sam dobio i jednu skoljku uz nju.. a ima par stvari ispod :)

Link to post
Share on other sites

Ne znam da li si prelistao moju temu ali ni slucajno nemoj da se zeznes kao ja da rasturis sve odjednom idi deo po deo i polako ja sad ludim dok sastavljam pola srafova sam pogubio, vodi o tome mnogo racuna, ovo ti je prijateljski savet ;) Bice to lepa kockica samo pregledaj prvo grede i glavne delove ako one nisu propale radi kola ako su one istrulele prodaj to sto pre nemoj badava da se mucis :)

Link to post
Share on other sites

hahaha loshMi postao expert za sredjivanje :e30: , poceo da deli savete. hehe dobro je dok ne naplacuje

Nisam expert daleko od toga ali sam prosao kroz taj deo posla i uvideo svoje greske pa pomazem da ih drugi ne ponove. Ja mislim da sam lepo objasnio decku ako mislis da nesto nije na mestu ti reci ;)

Link to post
Share on other sites

Ne znam da li si prelistao moju temu ali ni slucajno nemoj da se zeznes kao ja da rasturis sve odjednom idi deo po deo i polako ja sad ludim dok sastavljam pola srafova sam pogubio, vodi o tome mnogo racuna, ovo ti je prijateljski savet ;) Bice to lepa kockica samo pregledaj prvo grede i glavne delove ako one nisu propale radi kola ako su one istrulele prodaj to sto pre nemoj badava da se mucis :)

[/

po gredama je zdrav.. s to za skidanje nije problem radio sam vec jedan auto i isto je bio rasturena kao i ovAj pa sam sklopio ali ipak hvala na savetu.. :)

Link to post
Share on other sites