Recommended Posts

Hajde, drugari, da probam da izbacim svoje čudo na videlo...

Tzv. "kockica", BMW E30 318i 1985god.

Na čudan je način stigao do mene. Naime, davne 2001. godine je moj otac sanjao ovakav auto, za to vreme je moja majka radila u inostranstvu. Na dan kada je došla nazad, u Srbiju, na raskrsnici gde je čekao moj otac, bio je parkiran baš ovaj automobilčić sa stranim tablicama. Par dana nakon toga, moj otac ga je dobio kao rođendanski poklon od moje majke...Godinama se vozio, pa je zbog loše situacije poslednje 3 godine proveo ispod jednog duda, neregistrovan. Skupljao sam parice da ga sredim, letos sam i uspeo u tome i od tada uložio oko 900 eurića u njega...Nažalost, otac mi je u novembru preminuo pa je autić ostao meni, eto, kao neka uspomena...Zato i ne nameravam da ga dam, čuvaću ga koliko mi god to bude vreme dozvoljavalo :)

Spolja se i ne vidi neko ulaganje, trudio sam se da ga iznutra sredim, uglavnom pod haubicom...Raspolaže sa 75KW - 105KS, dosta jede gorivo, ali šta ću...Ljubav je ljubav!

Toliko za početak, ako ima pitanja, samo izvolite...Nov sam, pa, dok se malo snađem :blink:

http://postimage.org/gallery/14gcxx12/

Link to post
Share on other sites

Hvala, potrudiću se da tako i bude. Danas sam opet eksperimentisao oko njega, na jednoj od slika se vidi da ima vode u levom faru...Verovatno je to procurelo negde kada je kiša padala, a nikako da ispari, pa sam morao i masku da skidam, da bih došao do farova...Komplikovan za majstorisanje i skup za održavanje, definitivno! Ali, nije mi žao, zarad ljubavi vredi :) ;)

Link to post
Share on other sites

Ljubav nema cene... Uživaj u sređivanju a posle i u vožnji.

A što se potrošnje tiče, eto neka te teši da moj troši prosečno 12-15L u gradu, zavisno od stila vožnje (tj. od raspoloženja). Al' da uživam, uživam brate!

Link to post
Share on other sites

Ljubav nema cene... Uživaj u sređivanju a posle i u vožnji.

A što se potrošnje tiče, eto neka te teši da moj troši prosečno 12-15L u gradu, zavisno od stila vožnje (tj. od raspoloženja). Al' da uživam, uživam brate!

Moj je pre sredjivanja trosio oko 12L plina mnogo taj tvoj guta :)

Link to post
Share on other sites

Pa tako i moj troši, oko 13L po gradu...Ali je nemoguće NE voziti ga, svaki put kad uđem u njega setim se oca...Koliko sam zgotivio taj auto, čak bih i spavao u njemu :)

Link to post
Share on other sites

Danas smo ga malo prali, sređivali, polirali drugar i ja...A nisam se setio ni jednu fotkicu da napravim :unsure:

Vratio sam stari sjaj hromiranim branicima, skinuo zadnja sedišta i očistio sve, presvlake ćemo u ponedeljak u veš mašinicu...I biće to superiška :pleasantry:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Drugari, imam problem sa Boš bravom, treba mi novi uložak sa ključem jer ovaj zaglavljuje i ne mogu da palim, može li mi iko pomoći?

imam ja ako te interesuje oko cene moze na mob 062468944

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...