Nosaci motora za 318d


Recommended Posts

Interesuje me dali ima razlike izmedju nosaca motora lave i desni ili je sve to isto?Ako ima kako razlikovati koji je levi a koji desni?Ako neko zna pomoc bi mi dobro dosla oko resavanja tog problema :)

Link to post
Share on other sites

Pogledaj na bmw fansu ako je različit kat. broj onda ima razlike a verovatno je različit.

Pa onda po kat. broju traži slike na netu.

Tako bi ja proverio.

Link to post
Share on other sites

Pogledaj na bmw fansu ako je različit kat. broj onda ima razlike a verovatno je različit.

Pa onda po kat. broju traži slike na netu.

Tako bi ja proverio.

Hvala moracu da se potrudim da proverim to .....

Link to post
Share on other sites

Hvala moracu da se potrudim da proverim to .....

nisu isti nosaci mada nose istu katalosku oznaku...vodi racuna kad ih budes menjao ( obavezno oba) da ti ih majstor pravilno rasporedi...jedan je tegljivi a jedan se skuplja i obavezno uzmi originalne posto u sebi sadrza ulje a turske i ostale kopije samo nabijenu gumu

Link to post
Share on other sites

Kupio sam Febijeve nosace a juce im je majstor zamenio strane jer smo pigresili sa stranama u startu. Ali na zalost opet kratko zatrese kad se pali i gasi :(

Link to post
Share on other sites

Ljudi gledam na ovom BMW FANSU ali se bas ne snalazim.ovo je broj sasije mog auta FM66829 pa kad bi neko vido koji su kataloski brojevi mojih nosaca.Da otklonim neke sumnje jer je neko ovde kod mene strasno nesto zamrsio.I jos nesto jel na nosacu pise taj kataloski broj?

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 2 months later...

Hvala druze juricu Lemforder, napomenuli su mi da je i Febi ovde sa uljem u sebi tako da se razlikuje od Febija koji se prodaje u Srbiji.

Problem je sto u Srbiji postoji vrlo malo kvalitetnih delova, a cena je skoro duplo veca nego u Francusku.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Ima li neka pojacana verzija koju stavis i budes miran duze vreme, sve to kao ima ulja, ovo-ono, a na kraju veoma brzo pocne da pravi probleme i trese ko' besno. A kosta kao da ga prave od titanijuma, obicna pisljiva guma i malo ulja, ako ga uopste ima i ako icemu sluzi, jer da sluzi zasto tako brzo propadne?

Danas kupujem u BMW Line oba nosaca namforder, videcu koliko ce izdrzati?

Link to post
Share on other sites