Velika potrosnja na bordu


Recommended Posts

Zdravo ljudi... :-)

Juce sam gledao mog potencijalnog ljubimca.

pogledao sam u bord, sasvim slucajno i primetio da izbacuje podatak prosecne potrosnje od 36,4 l/100km ,sto je takoreci nemoguce...

Kada sam prodavcu spomenuo to, kaze da njemu svaki auto koji doveze radi ceo dan u leru kao da vidi dali je sve u redu. Naravno u tu pricu nisam poverovao...

Sta vi mislite, kao iskusnili imaoci BMW-a, sta je u pitanju?

Ja nesto kpiram da je vracao kilometrazu pa se time povecao prosek potrosnje.

Radi se o 320d 2004 godiste, presao 180000km

I jos jedno pitanje usput, koliko bi kostalo farbanje haube u metalik boji, zbog dosta fleka od kamencica...? Otprilike...

Hvala.

Link to post
Share on other sites

ista stvar bila i kod mene

verovatno je skidana klema sa akumulatora,bord ponisti merac i izbacuje ludacke cifre nekih 100km,posle toga kada uhvati prosek pokazivace normalno

Link to post
Share on other sites

ma ne. obavezno, ovlasceni servis, provozaj ga. kupi kad budes siguran 100%, nemoj da ti smetaju neki potrosni delovi, to je ipak stariji auto. Srecno, pozz

Konkretno na ovom modelu mi smetaju jedino tackice po haubi, i ovo me zanimalo sto sam pitao... :-)

Aj sada kad smo krenuli da pitam jos nesto...

Posto je u pitanju auto plac, i auto nije ragistrovan, tako da ne mogu da ga oteram kod bate u mirjevo, da li znate da li bi hteo da dodje tamo, ima sve uslove? Dizalicu, alat i sve sto mu je potrebno... Ili nekog da mi preporucite, ko bi mogao doci...

Link to post
Share on other sites

farbanje po delu 60e

Da vidim ko ce da mu farba haubu za 60e???

Druze, hauba ispod 100e nije farbanje.Ako hoces da to bude kako treba,mozes i sam da je ofarbas za dzabe ali jbg!!

Link to post
Share on other sites

imas batu na forumu, posalji mu poruku, a imas i u delu "serisi za pohvalu", topic o Bati, pa tu vidi br telefona, pa pozovi i raspitaj se. Farbanje haube, tesko da moze kvalitetno da se uradi za 60e.

Link to post
Share on other sites

A koliko kosta taj auto, i zasto mislis da nije vracena km. To je normalna pojava

5500

Pomislio sam da je vracana kilometraza...

Ali sada sam skapirao da se to neretko desava, kada radi na leru...

Link to post
Share on other sites