Recommended Posts

lep autic

Link to post
Share on other sites

Hauba i desno krilo su bili olubljeni ali je neki "majstor" izgleda popravljao. Ali sredice se to. Moram i kvaku da sredim sa desne strane.

Link to post
Share on other sites

Sto kamila? Imao sam neki kes i iskesirao auto, trebao mi je auto zbog odlaska na posao (ustedim sat vremena). Mogao sam i e60 da uzmem, ali ne volim da dugujem.

Link to post
Share on other sites

Uzdravlju da ti vozis ovo sto si kupio ali mene ako pitas bolje da si dugovao i dva meseca pa i pola godine ako uzimas auto za duzi period!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Drugari putovao sam za Smederevo i nazad do Beca sa njim i mogu reci da sam prezadovoljan. Na autoputu sam ga terao do 200 kmh i ide lagano, hteo sam jos da probam ali nisam bio sam u autu. Trosio mi je oko 8 litara , a vozio sam ga izmedju 140 pa do 180 kmh( sve ispod toga dodje smesno na autoputu). Menjao sam prednje diskove i plocice, kupio sam i zadnje diskove ali nije bilo potrebe da se menjaju ( a majstor ovde mi rece da treba) tako da smo samo zadnje plocice promenili. Sredjena je kvaka na prednjim suvozacevim vratima i unutrasnja rucica za otvaranje zadnjih desnih vrata. Takodje sam promenio i uredjaj za kotrolu klime jer mi vise od pola dugmica nedostajalo. Ali nazalost sam imao malu nezgodu , nisam gledao dok sam vozio u rikverc i napravim sebi stetu , tako da kad budem dolazio sledeci put radim haubu, prednje desno krilo i ovo pozadi sto sam cuknuo.

bmwenterijer_zpsba3d15b0.jpg

A evo i kako izgleda steta:

steta_zps8c92c449.jpg

Link to post
Share on other sites

Ma vozio sam u rikverc i udario u neku zastitu koja je stitila stub , a bila je bas u toj visini, da je bila barem par cm iznad. Uzeo sam danas i prednji branik.

Link to post
Share on other sites

Pitao sam par ljudi ovde, kazu da je zeznuto malo zato sto je dupli lim na tom mestu. Kao da mora da se sece, pa da se vari ,itd.... cena zajebancije oko soma :blink: Pa kad budem dolazio sledeci put dole uradicu onda komplet (haubu, krilo)

Link to post
Share on other sites

Danas pale nove felnice 16' Style 32 sa letnjim gumama , kupljene preko ebay-a. Licno sam isao da ih pokupim i na licu mesta montirao.

485683_4174280535288_141907941_n_zpse622499f.jpg

755_4174280175279_724484208_n_zps5965b631.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Bio sam dole, i koliko toliko upristojio karoseriju , evo kako to izgleda sada.

132001199116.jpg

13-2022446669.jpg

13-1912876783.jpg

13-1614880601.jpg

13-753606370.jpg

13-156048421.jpg

Ali mi se javio problem, da pocinje na leru da radi kao traktor. I to danas bas cesto, radio je i kad sam ga kupio ali kako kad, jedno vreme nije uopste. Kad mu dam gas on se smiri.... Evo snimak

Link to post
Share on other sites