Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pomerao sam servo 5mm nalevo. skracivao saltac brzina. prepravljao cevi izduva. instalacija, ostalo mi je jos da resim kardan i gotov sam. valjda nista nisam zajebo. dosta mu je od mene, ako ne bude valjao ide na odpad kod buce komplet. i sednem u punta i vozim se ko covek. ahahahahahaah

Link to post
Share on other sites

ali ubedljivo najveci sex na ovom poduhvatu je bila izduvna grana, tu sam se sjebo nacisto. bas bas nezhvalan poso. i mislim da je nisam lepo napravio . izdrzace valjda dva meseca. a ako u medjuvremenu proradi riba , pored morave ostaje kompletan auspuj. u nekom jarku

Link to post
Share on other sites

ma nije tu problem nista. nego je na kraju bilo , izdaje me snaga, izdaje me snaga. i nabacao sam je kao majmun. i to sad malo ne izgleda kako bi trebalo. prepravice se. motorce radi kao seiko 5... fali mi jos protokomer. pa ako neko ima moze da ponudi...u PM

Link to post
Share on other sites

sutra ili prekosutra stize kardan. morao sam da ga skracujem za 50mm. nikako nisam mogo u brdo kardana da nadjem odgovarajuci. valjda nece biti totalno u dizbalansu. ako neko zna gde mogu da balansiram kardan, neka javi....

Link to post
Share on other sites

sutra ili prekosutra stize kardan. morao sam da ga skracujem za 50mm. nikako nisam mogo u brdo kardana da nadjem odgovarajuci. valjda nece biti totalno u dizbalansu. ako neko zna gde mogu da balansiram kardan, neka javi....

Srboauto, Beograd, Savski nasip.

Link to post
Share on other sites