Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to je tacno. ali bolje nema. ja kad sam vido razliku izmedju originalne koja je skinuta sa volana i ove sad, reko sam ovo nema veze sa mozgom. ali trajace valjda 5 godina,,,valjda...jedino resenje je da kupis koznu jaknu, neki teleci box, i onda odvojis oba rukava i zavrsis poso. a ostane ti prsluk i to kozni!!!!

zezam se to je sto je. mozda se ova koza malo uglaca vremenom i izgleda bolje. ali skrojeno i sasiveno je stvarno super :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

evo ja spremam neki motor za mog kockalonea. m50 2.5 sa nekim cipovima koji se spominju ovde na forumu od 534.2 ks. mozda i napravim nesto.tek sto sam poceo da se zaukcavam. ali tesko, jer sve radim na misice i bez velikih ulaganja.

a49t.jpg

djw5.jpg

malo mu je zaletela voda u 6 klip, a i u prvi

5wj4.jpg

doso je drugi blok 2.0

wj38.jpg

mfoo.jpg

n32d.jpg

f8lm.jpg

malo ciscenje klipova i karika jer su kao novi..

eyls.jpg

zazor nove karike na razbusenom bloku

95i9.jpg

zazor karike iz motora koji je zapeko od vode. ali samo prvi i 6 klip. tu sam stavio nove karike nazalost

zk7s.jpg

glava 2.5 koja je cista kao suza, neko je odrzavao motor.

4iql.jpg

poceo da sklapam. to mu je sto mu je. nisam slikao letece i lezece lagere. isto su kao novi. nema ogrebotina po njima

d3xf.jpg

eef0.jpg

nastavak kad izviri neka kinta od nekle. ne treba mnogo jos glava da se sredi... :e30:

Link to post
Share on other sites

ljudi ako tera tera ako ne sve u djubre i gotovo. ja sta da mu radim. ali da ga stavim u kola ne nalickanog to ne mogu , necu , ne zelim? bar ako nemam kinte da se zamlacujem sa novim delovima, imam volje da ga doteram da bar izgleda kako treba od spolja. ahahahahah. hvala na podrsci... :e30:

Link to post
Share on other sites

ja sam bas zato i slikao zazor nove i stare karike ubacene u hilznu. imaju skoro isti zazor. mozda cak i stare karike imaju manji. tako da to prolazi. meni je krivo sto nisam mogo da spasim karike i od ta dva klipa, jer ove karike koje su sad u ponudi na trzistu ne verujem da mogu da budu kvalitetnije od polovnih , dobrih karika. ma videcemo sta ce da bude. vazno je da se mi druzimo , diskutujemo , itd. :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...