Recommended Posts

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Zadnji levi tocak ti je u vecem minusu od desnog...

Link to post
Share on other sites

Brateeeeeeeeee cime ga slikate? meni kad bi jedna slika ispala ovakva ozenio bih se odmaaaaaaaaaa :D

slike su profi do j :) svaka cast,prelep je

Link to post
Share on other sites

ta petica je i uzivo bila PERFEKTNA ;) naravno kao i svaki auto sa nekim manama

glupo je vise pricati o tome ... to svi znaju sem tebe ;)

Sad se vadis :P posto taj fotograf treba mi za svadbu :D

Link to post
Share on other sites

Danas vozio iza tebe, sem tog tocka, deluje malo mlitavo preko neravnina, sta tu ima od suspenzije?

I bre gnjavis ga mnogo, nisi presao soma i po obrtaja par kilometara...

Link to post
Share on other sites

Danas vozio iza tebe, sem tog tocka, deluje malo mlitavo preko neravnina, sta tu ima od suspenzije?

I bre gnjavis ga mnogo, nisi presao soma i po obrtaja par kilometara...

Hahahahaha sta ga svi tovarite :D

covek uziva u prirodi :P 50km/h je dozvoljeno :D :D :D

Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Mnogo lep auto, vec sam pisao ranije, pre nego sto si stavio zatamnjene stopaljke.

Iskreno, mislim da si ga sad previse zatvorio sa tim zatamnjivanjem. Nekako je sav potonuo u crnilo....

Meni se mnogo, mnogo vise svidjao dok je bio ovakav:

9I5zbSx.jpg

P.S.

Isto tako ne kapiram foru sa crnim felnama, potpuno zatvore auto, i slabo su uocljive, jedva se vide..

Nemoj se ljutis, ukusi su razliciti...

Link to post
Share on other sites

Pre neki dan sam ga video uzivo kod Honde tamo negde...izgleda toliko dobro da bih ga ukrao,par ljudi prolazilo tuda,pa zastane i zagleda

Link to post
Share on other sites

stvar ukusa naravno :) da je crn auto nikad nebih stavio crne stopove,ovako mnogo mnogo lepse izgleda,meni barem... nego sa skroz crvenim,nisam jos probao sa belim,neverujem ni da cu da probam laugh.gif

nego su slike generalno dosta tamne pa to deluje mnogo crno ...ali uzivo je to totalno drugacije i mnogo svetlije izgledaju stopovi nego na slici ...

a to za crne felne se slazem,nikad nebih stavio crne felne ... mada sam video par auta koji bas dobro izgledaju al jbg

alo vas dvojica lopuze jedne,samo bih da kradete ... za vreme vandrendnog stanja mogu noge da vam polomim ako vas uhvatim kiss3.gif :D

Link to post
Share on other sites