Recommended Posts

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koliko sam shvatio tebe jebe motor a kolegu WBS , a oboje ZAJEDNO imate Ma ?

Slazem se ja s tobom, ali i kapiram ove momke. Pakuje se sta se ima, trude se da to izgleda sto bolje i svaka im cast. Imaju bar WBS ili motor od M-a. Mene nervira kako obicna kocka koja WBS videla nije, sa motorom koji ne da nije M, nego nije ni BMW, moze da bude M? Jel zato sto je kostala boga oca? Sprdnja. Samo hocu da kazem da pravila treba da budu ista za sve.

nerazumem sta pricate vas dvojica ?

pricate sto na auto stoji M5 znak a on nije M5 ?

Link to post
Share on other sites

stunter,ima fabricki drugaciju nijansu na migavcu u rikvarcu,ali to se uzivo neprinecuje toliko...a ovde sam podesavai sliku na kompu jer mi je lis aparat pa tako izgleda prosarano na slici :)

pontdom,vala bas,blago onom ko tebe razume :)

Link to post
Share on other sites

nerazumem sta pricate vas dvojica ?

pricate sto na auto stoji M5 znak a on nije M5 ?

Ja pretpostavljam da pominje ovu peticu http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=29867&pid=271071&st=0entry271071 , ona ima motor a nema sasiju, ti imas sasiju a nemas motor xD

Link to post
Share on other sites

Hahhaahha, niska je trava ne "golica"

AHAHHHAHAHHA! Extra je auto, samo te felne su pozeraj, u voznji ne znam kako se ponasaju... Nisu za krstarenje Srbijom, posebno be ge om, tamo je raspad sistema po malim ulicama

Link to post
Share on other sites

Pa iskreno ta felna sa 245 gumom preskoci pola rupa u koju normalna felna upadne :P

hahah jes vala :) zamisli kako je onima sa 295 :)

Sa njim ides u Cacak?

sa njim i sa kockom :)

Link to post
Share on other sites