Recommended Posts

Neko vece se vracam kuci iz grada malo digne preko pola pa vrat malo digne preko pola pa vradi i ispred zgrade kad sam se parkirao digne do posle prve crte preko pola dignem haubu i vidim izbacuje vodu kod ispaljivaca sta moze da bude inace creva nisu bila tvrda cep od ulja i ulje nije belo, ako neko zna sta moze da bude nek pise pozdrav

Link to post
Share on other sites

Kako me slatko nasmeja za ispaljivac sto pali plin... :lol:

Upali auto i pusti ga da radi u mestu i gledaj sta se desava pod haubom,nemoj da ga vozis tako dok ne resis gubitak vode jer to moze dovesti do mnogooo veceg kvara...

Link to post
Share on other sites

Kako me slatko nasmeja za ispaljivac sto pali plin... :lol:

Upali auto i pusti ga da radi u mestu i gledaj sta se desava pod haubom,nemoj da ga vozis tako dok ne resis gubitak vode jer to moze dovesti do mnogooo veceg kvara...

razumem ja sta ti pricas a ko to moze da resi ko se razume, nalijem vodu i upalim i radi sve oko i posle par dana pocne da zeza temparatura e to je a sinoc je izbabio vodi na ovoj slici

Link to post
Share on other sites

Jel samo ja ne vidim slike...? Oteraj auto lepo kod nekog ko se razume,manje će da te košta nego sam da "popravljaš" nije dobro što ti izbacuje vodu i diže temperaturu napravićeš mnogo veću štetu ako ga voziš tako.I da nikad ne veruj prodavcu ;)

Link to post
Share on other sites

A jbg skini to crevo ,poravnaj ,pogledaj da nije puknuto,skini i ono ispod njega proveri ,zategni šelne ,isteraj vazduh iz sistema i teraj.Problem je jer ti on ispusti pomalo svu vodu i kad ostane sa malo vode počne da diže temperaturu,zato mu treba 3 dana.

Link to post
Share on other sites

A jbg skini to crevo ,poravnaj ,pogledaj da nije puknuto,skini i ono ispod njega proveri ,zategni šelne ,isteraj vazduh iz sistema i teraj.Problem je jer ti on ispusti pomalo svu vodu i kad ostane sa malo vode počne da diže temperaturu,zato mu treba 3 dana.

jeste sale upravu si to se desava, moram resiti problem

Link to post
Share on other sites

A jbg skini to crevo ,poravnaj ,pogledaj da nije puknuto,skini i ono ispod njega proveri ,zategni šelne ,isteraj vazduh iz sistema i teraj.Problem je jer ti on ispusti pomalo svu vodu i kad ostane sa malo vode počne da diže temperaturu,zato mu treba 3 dana.

gde je ova plava kocka tu pusta vodu ili ispod na crevu sto se ne vidi jel moze na ovo plavoj kocki da ispusta vodu

Link to post
Share on other sites

Može al nije ispušta ti na crevu samo se sliva pa ti deluje kao da jeiz te kocke,jedino da je napuko "ispaljivač" pa da curi iz njega,učini ti onako skini to crevo,izaći će malo vode tu,lepo ga poravnaj,proveri da nije puknuto ,ili ona plastična lulica na kojoj je prikačeno.Isto uradi i sa crevom ispod plave kocke.Upali auto i dolij mu tečnosti koliko mu fali i prati dešavanja.

Link to post
Share on other sites

Može al nije ispušta ti na crevu samo se sliva pa ti deluje kao da jeiz te kocke,jedino da je napuko "ispaljivač" pa da curi iz njega,učini ti onako skini to crevo,izaći će malo vode tu,lepo ga poravnaj,proveri da nije puknuto ,ili ona plastična lulica na kojoj je prikačeno.Isto uradi i sa crevom ispod plave kocke.Upali auto i dolij mu tečnosti koliko mu fali i prati dešavanja.

sad sam video puklo crevi ovo sto se vidi na slici ispod ove zice gde je buksna skratio sam ga malo za prvu ruku dok ne nadjem novo gde da ga nadjem ako neko zna nek javi neko dobro da ne prsne opet i jede zivce

Link to post
Share on other sites

Može al nije ispušta ti na crevu samo se sliva pa ti deluje kao da jeiz te kocke,jedino da je napuko "ispaljivač" pa da curi iz njega,učini ti onako skini to crevo,izaći će malo vode tu,lepo ga poravnaj,proveri da nije puknuto ,ili ona plastična lulica na kojoj je prikačeno.Isto uradi i sa crevom ispod plave kocke.Upali auto i dolij mu tečnosti koliko mu fali i prati dešavanja.

nekao sam reio ovo crevo ali temparatura je opet preko pola za 2 mm, sta cu sad zna li ko

Link to post
Share on other sites

na bubanj potoku ili svrati u neki tng servis pa uzmi crevo i zameni sam...

ja sam sistem zracio na onaj gore mali cep na hladnjaku krstasti, jel ima jos neka fora i koliko vode treba da se nalije ja nalijo skroz pun da treba tako

Link to post
Share on other sites

Parkiraj na uzbrdo,upali grejanje,odvrni taj plasticni sraf na hladnjaku i sipaj dok voda ne krene da izlazi na tu rupicu gde se srafi taj plasticni mali i onda ispusti visak vode na donji sraf do oznacenog nivoa na cantri na hladnjaku i to je to...

Link to post
Share on other sites