Okupljanje meraklija


Recommended Posts

POZIVAM SVE NIŠLIJE LJUBITELJE BMW-A, DA U SUBOTU U 13,00 ČASOVA DOĐU NA PARKING MEGA MARKETA CASH & CARRY-A, KOD CIVILNOG AERODROMA(ulazi sa sa gornje strane) RADI DRUŽENJA I RAZMENE ISKUSTAVA. POZIVAJU VAS LEON63, BOBBY, GAGY80, MILAN I DRAGAN.

P.S. Poziv važi za sve ljubitelje Bavarske industrije,bez obzira odakle su.

Link to post
Share on other sites

aj navali narode , to se ceni , da nas ima svuda ..... obavezno morate sve da foto dokumentujete ....

Link to post
Share on other sites
Mozda malo zakasnim ali obavezno dolazim. Vidimo se!!!!!

Javi mi se na PM da Ti ostavim moj broj

Link to post
Share on other sites
aj navali narode , to se ceni , da nas ima svuda ..... obavezno morate sve da foto dokumentujete ....

Bez brige slike i snimci ce biti. Samo da se skupimo. :preved: :buba: :buba:

Link to post
Share on other sites

Bravo majstori! Nishlije golemi teoachi! :buba: Ako vam do leta zazive ta okupljanja kad budem ishao do Aleksinca da obidjem rodbinu,keva mi je sa juznu prugu, eto mene kod vas! :preved:

Link to post
Share on other sites

Na moje licno zadovoljstvo, a nadam se i ostalih prisutnih, u Nisu se po prvi put na jednog mestu okupilo desetak( nadam se da ce biti i vise) ljubitelja i postovaoca Bavarske industrije motora. Prvo sam bio malo skeptican jer se u dogovoreno vreme pojalivo samo 2 clana sa BMW-om i 4 sa ostalim autima ( skup je bio poziv za sve ljubitelje), pa su me malo zezali koje vrste auta je skup ( to sve drugari, pa im je oprosteno).

IMG_1704.jpg

IMG_1705.jpg

IMG_1706.jpg

Taman kada smo se skupili 3 BMW-a, 2 fiata, 1 ford i 1 golf i krenuli sa driftom, kad nelezi vraze, braca u plavim uniformama sa pezoima su dosli i ljutili se sto i njih nismo zvali. Jedva smo im objasnili da je ovo BMW skup, a ne pezoa. Sala mala ljubazno su nam rekli da se premestimo na drugo mesto sto smo i uradili. I na moje zadovoljstvo BMW -i su polako pristizali do broja sedam.

IMG_1707.jpg

IMG_1708.jpg

IMG_1710.jpg

IMG_1711.jpg

IMG_1713.jpg

IMG_1714.jpg

IMG_1723.jpg

IMG_1724.jpg

Za prvi skup toliko, gledajte slike i dogovor je da slupljanje pretvorimo u prasku. Zbog obaveza oko desetak ljudi nije bilo u mogucnosti da dodju. Pozdrav od MERAKLIJA

BOBBY, HERMES, MILAN M3, VLADA, DRAGAN, GAGY80, SICKO i moja malenkost LEON63.

Evo jos par slika, jer ranije nisam imao vremena da ih postavim.

IMG_1709.jpg

IMG_1712.jpg

IMG_1715.jpg

IMG_1716.jpg

IMG_1717.jpg

IMG_1718.jpg

IMG_1719.jpg

IMG_1720.jpg

IMG_1721.jpg

IMG_1722.jpg

Link to post
Share on other sites

Evo jos par slicica sa Niskog prvog okuplanja, malo su losijeg kvaliteta, slikane su telefonom.

Iskreno se nadam da ce okupljanja zaziveti jer nema razloga da tako ne bude. Ekipa je super, a ide i lepo vreme :buba: :preved:

22032008dv4.th.jpg

22032008001mj5.th.jpg

22032008002on5.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Za prvo okupljanje bilo je odlicno... :buba:

Ekipa je super.

Siguran sam da ce sledece biti jos bolje i masovnije.

A ja obecavam da cu sledeci put da operem auto pre nego sto se pojavim. :preved: :buba:

Link to post
Share on other sites

Hej, cao Nislije..svaka cast..slike su vam odlicne.. vidi se da ste super ekipa...automobili sredjeni, lepi spojleri, maglenke, divne felne..

Interesuje me ona lepa kocka 318..reg.br NI 853-...sa lepim felnama...jel moze ponosni vlasnik da mi kaze koje su dimenzije tih felni i guma i kakve opruge ima taj auto. Mnogo pozdrava...

Link to post
Share on other sites

195/50R15, felne 7Jx15, ET 37......al nisam bas nacisto zelim li da ih prodam ili ne, nekad mi se i vise svidjaju od onih koje nameravam da kupim posle prodaje

a opruge ima neke crvene napred, nemam pojma koje su:)

Link to post
Share on other sites

prvo da vam cestitam i pozelim da svaki sledeci skup bude masovniji i bolji ... drago mi je da se druzite ....... eto i nas uskoro u vasem kraju .... ako nas primate ....

Link to post
Share on other sites
prvo da vam cestitam i pozelim da svaki sledeci skup bude masovniji i bolji ... drago mi je da se druzite ....... eto i nas uskoro u vasem kraju .... ako nas primate ....

Hvala, hvala. Uvek ste dobro dosli. Ima i dva drifta Milan M3 i Leon63 320 coupe. Ali sutra putujem i nemam vremena da ih okacim. Tako posle odmora 2. ili 3. aprila stize i drift.

Nadam se da smo danasnjim skupom zapalili masu. POZDRAV :preved: :buba: :buba:

Link to post
Share on other sites
Hvala, hvala. Uvek ste dobro dosli. Ima i dva drifta Milan M3 i Leon63 320 coupe. Ali sutra putujem i nemam vremena da ih okacim. Tako posle odmora 2. ili 3. aprila stize i drift.

Nadam se da smo danasnjim skupom zapalili masu. POZDRAV :preved: :buba: :buba:

Dobri ste, svaka vam vam cast!!!

Link to post
Share on other sites