Koji Amortizeri za E39?


Recommended Posts

Pozdrav drugari. Potrebna mi je pomoc oko izbora amortizera za e 39 525d 2002.godište. tj. gde mogu da ih nabavim po lepoj ceni a da imaju kvalitet i garanciju? Takodje koja marka je dobra, jer ima kopija kineskih koliko hoćeš? Mislim da su mi otišli samo zadnji, ali bih promenio sva 4? Pozzz... :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Nemas potrebe da menjas sve promeni samo tu stranu koja je losa ,ja sam skoro menjao prednje uzeo sam meyle u inbaco u zemunu sa garancijom 2 god imaju i besplatnu ugradnju ,sad je i neka akcija za monro ako uzmes 4 jedan (najeftiniji) je gratis

Link to post
Share on other sites

nadam se da si mislio na prednja-zadnja a ne leva-desna strana.

Brate Pirot je to :D

Tamo bre i kurtone nose kod vulkanizera!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Sala naravno!!

Link to post
Share on other sites

Danas zvao lokalnog prodavca delova. Kaze najbolji su kayaba( 2god garancije- 8900din). U bmw line kazu najbolji su sax ( isto 2 god.garancije-10500din). Na kraju zvao Bmw Kum- Cacak, kazu najbolji su bilstein (tako nesto- prva ugradnja u bmw- 9000din). Koliko ja vidim svako svoga konja hvali, tj. kod koga imaju najbolji rabat to i hvale.

Link to post
Share on other sites

Bilstein amortizeri su visočiji od originalnih za nekoliko cm.tako da se težina auta nasloni na amortizer a ne na oprugu što bi trebalo tako da Bilstein brzo propadne.Sachs i Monroe ti pravi visinu jednako originalu s tim što je Sachs bolji.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Danas zvao lokalnog prodavca delova. Kaze najbolji su kayaba( 2god garancije- 8900din). U bmw line kazu najbolji su sax ( isto 2 god.garancije-10500din). Na kraju zvao Bmw Kum- Cacak, kazu najbolji su bilstein (tako nesto- prva ugradnja u bmw- 9000din). Koliko ja vidim svako svoga konja hvali, tj. kod koga imaju najbolji rabat to i hvale.

Jesu to cene za prednje/zadnje? Po komadu ili par?

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Koje sad amortizere preporucujete?

Kaze mi majstor da veleprodaja nudi Bilstein kao najpouzdanije, na njih su imali najmanje reklamacija.

Jel menjao neko u zadnje vreme, neko iskustvo?

Link to post
Share on other sites

Ja pa cuo za saks to, gledaj gde je duza garanacija. Mada saks ke skuplji od Bilstajna i po mom skromnom misljenju bolji

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Nasao sam Sachs po ceni od 9500din (wint), 10300 Line pa do 12000din (majstor), ugradnja je 50e.

Jel neko uzimao od Wint-a da li su originali ili kopija?

Link to post
Share on other sites