E34 525i Touring Individual


Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

plelep auto..

Link to post
Share on other sites

Mislim da moze da se ocarini, ali posebno skoljka i posebno motor pa na kraju sve to da se napakuje...teorijski bi trebalo da bude moguce s tim sto motor mora biti izvadjen iz auta prilikom carine i skoljka mora biti totalno rasturena...

Link to post
Share on other sites

Jako lep auto...

ja bi jedino promenio volan i stavio noviji sa mf komandama, manualni menjac i bele stopke nazad kao na ovom!

http://www.m5board.com/vbulletin/attachments/e34-m5-discussion/91441d1257025109-fs-e34-touring-rear-white-light-kit-bmw-rear-small-.jpg

al to sam samo ja! :D

Odlican auto cuvaj ga...

Link to post
Share on other sites

Pod hitno mu zameni one patosnice, poprilicno kvare utisak...

Ove plasticne Patosnice stavljam preko zime, stitim original patosnice od vode soli itd...

Link to post
Share on other sites

Mislim da moze da se ocarini, ali posebno skoljka i posebno motor pa na kraju sve to da se napakuje...teorijski bi trebalo da bude moguce s tim sto motor mora biti izvadjen iz auta prilikom carine i skoljka mora biti totalno rasturena...

Kakvo carinjenje o cemu ti to?

Link to post
Share on other sites

skoljka ne moze ni teorijski ni prakticno.

Ipak je moguce ali samo za Euro3 standard od pre par godina :/

"karoserija se carini u redovnom postupku - tokom procesa carinjenja mora da bude u carinskom skladištu, što se dodatno plaća. Na granici je potrebno priložiti saobraćajne dozvole automobila sa kojeg je karoserija uzeta i automobila kojem je namenjena, kao i račun prodavca.

Carina je 5%, a plaća se i PDV od 18% na zbir cene i carine.

Ukoliko carinici ne mogu da utvrde da li je ispunjena Euro 3 norma, nadležan je Zavod za standardizaciju"

Link to post
Share on other sites

Znam na sta odgovara, ali sam mislio da je manji, premeri kad stigne, 38,5 je veliko, ja bih pre rekao da je 37...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

ma ok za auto...nego , kako se osecas u rodnome kraju kada te pogledaju i pomisle u sebi *uh , ala je ovaj neki propali gastarbajter* !? :pleasantry:

Nemam ja takve koji pricaju ;)

Link to post
Share on other sites