E34 525i Touring Individual


Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koga ja hvalim? ne kapiram ako ne verujes pogledaj njegov profil

http://www.flickr.com/photos/tobyvincent/page3/

i onda samo reci da je sve to Photoshupchina...

ustao ne levu nogu?

Ajd ispocetka :D

Malo ti "nedostaje" da ti auto bude ovakav,ova prva slika je malo nadrkana u Photoshopu pa auto izgleda ovako sjajno i bajno,verujem da je dobar!!

Ustajem svaki dan na levu nogu,spavam sa leve strane kreveta,zena je izabrala desnu jbg,i nisam od tipova koji se izdrkavaju po forumu,samo sam ti pohvalio auto ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

lepo ste se napricali na moj racun ako ako moram i ja ponekad da budem u ves mashini ;)

Nego neki derposi mi ukrali obe tablice verovatno za kradju goriva ili da se pretera neki ukradjen auto) sada imam druge tablice, to me zadovoljstvo kostalo 60€, e sada jedno pitanje da li vi iamte neku ideju kako bi "bolje" osigurao (pricvrstio) tablice?

Link to post
Share on other sites

Ja na mom autu sam stavio traku koja lepi sa obe strane,nemam okvire,samo tako zalepio,nisam mogao da verujem koliko to drzi dobro. Bio sam zalepio malo nakrivo,pokusavao da skinem,nema sanse,morao sam da koristim fen da zagrejem malo lepak da bi odlepio...

Link to post
Share on other sites

rostfri-popnit-32x12-500st.jpg

ma i to ne valja, dodju sa burgijom i provrte cas posla, nasao neke srafove koje imaju kao mali kljuc i tako koliko toliko mozes da osiguras...

Link to post
Share on other sites