Izgubio tablicu


Recommended Posts

Moze da se uradi kopija ali ne sme jer je tablica sada sluzbena isprava i bolje da nemas nista i pravis se lud nego da ti pise prijavu za falsifikovanje sluzbene isprave. Krivicna prijava.

Link to post
Share on other sites

Moze da se uradi kopija ali ne sme jer je tablica sada sluzbena isprava i bolje da nemas nista i pravis se lud nego da ti pise prijavu za falsifikovanje sluzbene isprave. Krivicna prijava.

Hvala

Link to post
Share on other sites

moj vozac izgubio tablicu,ja odem u mup a oni kazu-prvo ide kazna neka za to a onda nova saobracajna+nove tablice i nalepnica,kazu da ne moze da se izvadi jedna tablica/bar za teretna/,ludaci

Link to post
Share on other sites

moj surak prosle zime po najgoroj vejavici opali dzukca na putu,nije isao brzo,40ak jer je put bio okovan ledom i snegom.

Izadje da vidi jel sve na svom mestu,malo napukla ona suknjica na braniku,ostalo sve citavo,sve na svom mestu.

Sutradan krece na posao,nema prednje tablice,ram se otvorio i ispala negde u sneg.Isao po istom putu kud je prethodnu noc prosao,nema je nigde.Prijavi u sup,bla bla,plati kaznu 5000din,nove tablice,nova saobracajna itd.

Posle 20 dana,otera da opere auto i onaj kad je puskirao prednji branik,izduva jedan kraj tablice,zavuku se ispod auta,i nadju tablicu koja je "izgubio".Ja kada sam video kako je stajala i na kom mestu,ono je ravno nemogucem,znaci ja kada bih rukama hteo da je uguram izmedju branika i hladnjaka,da se nevidi nigde nebih uspeo. NEVEROVATNO

Link to post
Share on other sites

tabla lima, 4 pop nitne i onda jedino ako potrefis losa ili medveda moze da otpadne.

ista je prica i ako ti neko popali tablicu na parkingu, kazna pa sve nanovo...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

moja gazda ima 4 kamiona i na svakom su nitovane tablice po 4 nitne. Dnevno me bar jednom zaustave panduri i do sada nikada nisasm imao problema sa probusenim tablicama. Mada narod kaze da je zabranjeno busiti.

Link to post
Share on other sites