Recommended Posts

Pozdrav svim clanovima. Pre desetak dana sam kupio bmw735 e32. 91, pre njega sam imao e36 318. Razlika je velika u svemu. Pitanje je, da li neko moze da mi priblizi sedmicu iz svog ugla od krupnih stvari do sitnice. Jos konkretno nisam nasao neku manu da bih postavio konkretno pitanje. Unapred hvala svima

Link to post
Share on other sites

Trosi mi oko 20l grad i oko 15l otvoreno, pricam o plinu sekvent tomaseto. Jel to normalno. 3-ka mi je mnogo manje trosla oko 12-13l grad i oko8-9l otvoreno na obicnom plinu. Gde se nalazi senzor na vozacevim vratima, jer malo malo pa mi na bordu izbaci tur offen(otvorena vrata)a vrata su zatvorena, i pisti neki zvuk,samo kada je auto u pokretu. Kako su se pikazali motori m30. Unapred hvala. Pozdrav.

Link to post
Share on other sites

Trosi mi oko 20l grad i oko 15l otvoreno, pricam o plinu sekvent tomaseto. Jel to normalno. 3-ka mi je mnogo manje trosla oko 12-13l grad i oko8-9l otvoreno na obicnom plinu. Gde se nalazi senzor na vozacevim vratima, jer malo malo pa mi na bordu izbaci tur offen(otvorena vrata)a vrata su zatvorena, i pisti neki zvuk,samo kada je auto u pokretu. Kako su se pikazali motori m30. Unapred hvala. Pozdrav.

M30 Motor je proglasen za najbolji motor proslog veka, mislim da ti je to dovoljno sto se tice toga :)

A sto se tice potrosnje... drugar ima m30b30 i sa obicnim plinom mu po gradu trosi oko 20 tako da mislim da taj tvoj moze jos malo da spusti potrosnju, jeste da je jaci motor ali ista sasija, lakse je nosi... Vidi zakaci kod nekom majstora plin na komp pa vidi da li moze malo da ti smanji potrosnju...

Link to post
Share on other sites

M30 je neunistiv, mislim moze se sve sjebati, ali treba se pomuciti oko njega lepo :D Potrosnja ti je prevelika, meni u gradu 15 ne prelazi(nije bg), otvoren put na tempomatu stoji na 8 ali da kazemo da je 9-10. Sredi to lepo da radi, vidi sta nije u redu. Na bordu prvu potrosnju nikad ne resetujem i stoji mi na 12.4 u zadnje vreme. Takvo je stanje i po dzepu, ali da dodam da je kod mene cipovan komp, bata je radio cip i auto je dosta zivlji ispod 2000rpm

Link to post
Share on other sites

Imam i to :P Stoji na stubu, gde brava zaglavljuje. Videces mikro prekidac

by StunterSM

Link to post
Share on other sites

au braco ja sam se zaljubio u vase loto srecke(sedmice) kako izadjete na kraj sa registracijom,kakvi su za odrzavanje ? ja bi odma kupio jednu,jer su u fulu,konji,oprema,izgleda,al koliko mora dzep biti dubok ? :)

Link to post
Share on other sites

Moj je stariji od 20 godina,tako da nema poreza za luksuz. Nisu nista skuplji za odrzavanje od drugih prosecnih automobila iz razloga sto se vrlo tesko kvare,retko kada. Nema prijatelju i jare i pare nigde. Ko jednom udje u BMW vise neizlazi nikada. Sta da ti kazem. AVION MEDJU AUTOMOBILIMA. Neces se pokajati.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...