Recommended Posts

Auto je u perfektnom stanju, inace sve radim sam posto radim mehaniku i detailing imam dosta od opreme za odrzavanje, tako da mi to dosta pomaze inace ovaj auto se ne vozi zimi imam drugi a voskiram ga profi proizvodima 4 puta nedeljno pozdrav za clana susice34.

Link to post
Share on other sites

Auto je u perfektnom stanju, inace sve radim sam posto radim mehaniku i detailing imam dosta od opreme za odrzavanje, tako da mi to dosta pomaze inace ovaj auto se ne vozi zimi imam drugi a voskiram ga profi proizvodima 4 puta nedeljno pozdrav za clana susice34.

4 puta nedeljno voskiras auto? :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Pa sve zavisi koje pravi zaljubjenik u automobile ima. Auto potpuno drugacije izgleda prosto zraci mnogo lakse se pere ako se vozi zimi zastita je optimalna ali treba mnogo vremena i kvalitetni proizvodi koji nisu bas jeftini naprimer zymol royal carnauba kosta 500 grama 8000 hiljada evra. :o

Link to post
Share on other sites

Druze kad ga ti samo peres kad ga 4 puta nedeljno voskiras, kad stignes da ga zaprljas kad ti auto zimi stoji u garazi??? :lol: :lol: :lol:

I koliko je to 8000 hiljada, to bas mnogo zvuci... :lol:

Link to post
Share on other sites

Priatelju cena carnaube se krece i do 30 000 eura. Auto kad se uradi sa tvrdom carnaubom ne mora da se pere svaki put korist se tako zvani quick detailer posle svake voznje osim kad je kisa.http://www.vertar.com/zymol/zymol-royale-glaze/

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Po meni je to suludo, bacanje para ako to stvarno toliko kosta i vremena naravno, poznajem dosta ljudi sa jako skupim oldtimerima pa nisam primetio da toliko ih glancaju, al svako ima svoje misljenje, ja ne vidim cemu to pogotovo e46, treba ga odrzavati al ne robovati.

Link to post
Share on other sites

Kao sto sam reko za pravog ljubitelja automobila nije ni suludo ni bacanje para, kad se trazi perfekcija mora da se ide malo i na ekstrem.Inace sam clan raznih foruma jedan od njih je kosmetik auto francuska, verujte ima jos gorih od mene. :dance3:

Link to post
Share on other sites

I ja volim automobile, posebno BMW, ali ne bih da robujem nikome, pa ni BMW-u.

4 puta sedmichno voskiranje je robovanje automobilu :D

sto ??? ja 5-6 puta nedeljno (sedmicno???)

a 6-ti put ... ko prvi put :lol:

Link to post
Share on other sites