e36 325i M-paket 205hp


Recommended Posts

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na tom autu je vec bila pletena grana. i nista. tek tamo na nekih 5500rpm se oseti neka mala razlika ali to je neprimetno

Znam pricao mi je Malin... mozda nije bila kvalitetna grana... moje misljenje ako se stavi kvalitetna grana i cip od bate da je to pun pogodak :)

Link to post
Share on other sites

Doslo je vreme da mu menjam ulje :D koje ulje savetujete da sipam u auto? sem kastrola, zato sto kum treba da mi donese kastrolovo ulje iz nemacke na prolece. Pa mi dajte savet sta da sipam do proleca, svi kazu razlicito.

Link to post
Share on other sites

Imam jedan problem sa daljinskim zakljucavanjem. Kad ga zakljucam na daljinsko zakljucavanje posle nekoliko sekundi se pali alarm. Pokusao sa nekoliko puta i opet isto. Sta bi to moglo da bude? a kad ga zakljucam na bravu normalno je sve.

Link to post
Share on other sites

Verovatno te zaludjuje neki prekidac ili na vratima ili na haubi ili gepeku...

Signalizira ti da je nesto otvoreno...

Na kljuc kad zakljucas tad radi samo centrala alarm ne...

nesto je sigurno... kad ga zakljucam na daljinsko proverim i vrata i haubu i gepek i sve je zakljucano ali nesto nije u redu. sutra idem kod jednog elektricara pa cu da vidim sta je

Link to post
Share on other sites

nesto je sigurno... kad ga zakljucam na daljinsko proverim i vrata i haubu i gepek i sve je zakljucano ali nesto nije u redu. sutra idem kod jednog elektricara pa cu da vidim sta je

Ma verovatno ti zakljucava sve i na daljinski..

Ali neki prekidac u vratima, haubi ili gepeku ako imas je moguce da ne radi i siglalizira kao da su ti neka vrata otvorena...

Nije to neki veliki kvar, samo oteraj kod nekog elektricara i resice ti problem.

Link to post
Share on other sites

Ma verovatno ti zakljucava sve i na daljinski..

Ali neki prekidac u vratima, haubi ili gepeku ako imas je moguce da ne radi i siglalizira kao da su ti neka vrata otvorena...

Nije to neki veliki kvar, samo oteraj kod nekog elektricara i resice ti problem.

Resio sam problem. Kad sam otisio kod elektricara auto se zakljucava normalno (kao ono kad odvedes dete kod zubara njega prestaneda boli zub) :) kaze elektricar da je samo umrzlo tamo nesto i posto je juce bilo bolje vreme to se odmrzlo i to je to :) auto se sad zakljucava normalno na daljinsko.

Link to post
Share on other sites